۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه چستر انگلستان در رشته زیست شناسی

دوره زیست شناسی ما به دلیل مشارکت نزدیک با سازمان هایی مانند باغ وحش چستر و سایر موسسات ، صنایع و موسسات خیریه ، رشته های مختلف و تجربیات بی نظیری را ارائه می دهد. ما یادگیری کلاس را با فرصت هایی کاری یا تحقیقات میدانی تکمیل می کنیم.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه چستر
رتبه: ‎+1000
دانشگاه چستر یک دانشگاه دولتی است که در سال 1839 در چستر انگلستان تاسیس شد. این دانشگاه به عنوان نخستین کالج آموزش معلمان هدفمند در این کشور ایجاد شد و سپس شکل دانشگاه به خود گرفت. دانشگاه چستر هم اکنون دارای پنج پردیس دانشگاهی است ودارای رتبه 101 میان دانشگاه های انگلستان می باشد.در حال حاضر حدود 15 هزار دانشجو در پردیس های این دانشگاه در حال تحصیل هستند.
رشته تحصیلی:
رشته زیست شناسی
زیست‌شناسی یا بیولوژی از علوم طبیعی و دانش مربوط به کاوش دربارهٔ جانداران است. این دانش به بررسی ویژگی‌ها و رفتار جانداران، چگونگی پیدایش گونه‌ها و افراد (کاهش گرایی)، و نیز به بررسی تعامل جانداران با یکدیگر و محیط پیرامونشان می‌پردازد. (زیست‌شناسی دستگاه‌ها) زیست‌شناسی شامل موضوعات گسترده ایست که دارای تقسیم‌بندی بسیاری از مباحث و رشته‌های مختلف است. از جمله مهم‌ترین موضوعات آن عبارت از پنج اصل به هم وابسته است که می‌توان آن‌ها را اساس زیست‌شناسی مدرن نامید
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: چستر
طول دوره: 3 سال
هزینه ورودی: 56 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 15,496 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 14, 2021 - ددلاین ثبت نام: August 24, 2021
حداقل نمره تافل: 79
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 16