۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه چستر انگلستان در رشته دیجیتال مارکتینگ

این دوره برای افراد متخصص بازاریابی که مایل به کسب مهارت و دانش رسانه دیجیتال هستند یا فارغ التحصیلانی که به حرفه بازاریابی دیجیتال علاقه مند هستند و می خواهند چشم انداز شغلی خود را در این بخش صنعت رو به رشد افزایش دهند ایده آل است.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه چستر
رتبه: ‎+1000
دانشگاه چستر یک دانشگاه دولتی است که در سال 1839 در چستر انگلستان تاسیس شد. این دانشگاه به عنوان نخستین کالج آموزش معلمان هدفمند در این کشور ایجاد شد و سپس شکل دانشگاه به خود گرفت. دانشگاه چستر هم اکنون دارای پنج پردیس دانشگاهی است ودارای رتبه 101 میان دانشگاه های انگلستان می باشد.در حال حاضر حدود 15 هزار دانشجو در پردیس های این دانشگاه در حال تحصیل هستند.
رشته تحصیلی:
رشته دیجیتال مارکتینگ(بازاریابی دیجیتال)
این گرایش ترکیبی از رشته ی دیجیتال مارکتینگ و و مدیریت استراتژیک است.و مباحثی اعم از چگونگی طرح ریزی،فرآیند فروش،مارکتینگ مطلوب در شرکت ها،بازاریابی سنتی و مدرن و شبکه های اجتماعی را در بر می گیرد که در این گرایش در دانشگاه ها تدریس می شود. همانطور که بهتر می دانید در سال های اخیر با پیشرفت تکنولوژی شرکت ها و سازمان ها به وسیله ی رسانه های اجتماعی با مخاطبین خود در ارتباط قرار می گیرند.تحصیل در این گرایش فرد را با موضوعاتی نظیر آشنایی با فرآیند های ضروری در بازاریابی استراتژیک و ایجاد روابط با مخاطبان عملی می کند.همچنین فرد دانشجو با مفاهیمی همچون توسعه ی و رشد شرکت های بازرگانی به کمک شبکه های اجتماعی و تجهیزات بازاریابی و آشنایی با سایت ها به صورت آنالیز آشنا خواهند شد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: چستر
طول دوره: 1 سال
هزینه ورودی: 56 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 15,496 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: February 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: March 1, 2022
حداقل نمره تافل: 88
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 14
شرایط:
  • حداقل 2 سال سابقه کار