x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه چستر انگلستان در رشته سرطان شناسی

با پیشرفت فن آوری های نوین ، تشخیص سرطان پیچیده تر شده است. با بینش بیشتر در مورد روند بیماری ، دانش بیشتری به دست می آید. این کارشناسی ارشد طراحی شده است تا با تمرکز روی تحقیقات به روز و تحولات در تشخیص و درمان سرطان ، توسعه و پیشرفت بیشتر دانش شما درباره سرطان شناسی انجام شود.

رشته تحصیلی :
سرطان شناسی
سرطان‌شناسی شاخه‌ای از رشتهٔ پزشکی است که در مورد تومورها و سرطان مطالعه می‌کند. پزشک متخصص در این رشته را سرطان‌شناس یا انکولوژیست می‌نامند. در میان عامه مردم به آن دکتر سرطان نیز می‌گویند. اونکولوژی با موارد زیر سر و کار دارد: تشخیص هر نوع سرطان در یک شخص با اندازه‌گیری زیست‌نشانگرها، نمونه‌برداری، تصویربرداری‌های مختلف و اسکن رادیوایزوتوپ معالجه (شامل عمل جراحی، شیمی‌درمانی، پرتودرمانی و هرگونه اقدام پزشکی دیگر) پیگیری وضعیت بیمار سرطانی بعد از مداوا (معاینه، آزمایش، اسکن و تصویربرداری)
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : چستر
هزینه ورودی : 56 دلار
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
حداقل نمره تافل : 88
حداقل نمره آیلتس : 6.5
حداقل معدل : 14
مبلغ دقیق شهریه : 15,496 دلار
کشور : انگلیس
دانشگاه :
دانشگاه چستر
رتبه: ‎+1000
دانشگاه چستر یک دانشگاه دولتی است که در سال 1839 در چستر انگلستان تاسیس شد. این دانشگاه به عنوان نخستین کالج آموزش معلمان هدفمند در این کشور ایجاد شد و سپس شکل دانشگاه به خود گرفت. دانشگاه چستر هم اکنون دارای پنج پردیس دانشگاهی است ودارای رتبه 101 میان دانشگاه های انگلستان می باشد.در حال حاضر حدود 15 هزار دانشجو در پردیس های این دانشگاه در حال تحصیل هستند.
طول دوره : 1 سال
ددلاین : ترم: پاییز - شروع: October 5, 2020 - ددلاین ثبت نام: September 7, 2020

پیشنهادات مشابه