۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه چستر انگلستان در رشته سرطان شناسی

با پیشرفت فن آوری های نوین ، تشخیص سرطان پیچیده تر شده است. با بینش بیشتر در مورد روند بیماری ، دانش بیشتری به دست می آید. این کارشناسی ارشد طراحی شده است تا با تمرکز روی تحقیقات به روز و تحولات در تشخیص و درمان سرطان ، توسعه و پیشرفت بیشتر دانش شما درباره سرطان شناسی انجام شود.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه چستر
رتبه: ‎+1000
دانشگاه چستر یک دانشگاه دولتی است که در سال 1839 در چستر انگلستان تاسیس شد. این دانشگاه به عنوان نخستین کالج آموزش معلمان هدفمند در این کشور ایجاد شد و سپس شکل دانشگاه به خود گرفت. دانشگاه چستر هم اکنون دارای پنج پردیس دانشگاهی است ودارای رتبه 101 میان دانشگاه های انگلستان می باشد.در حال حاضر حدود 15 هزار دانشجو در پردیس های این دانشگاه در حال تحصیل هستند.
رشته تحصیلی:
رشته سرطان شناسی
سرطان‌شناسی شاخه‌ای از رشتهٔ پزشکی است که در مورد تومورها و سرطان مطالعه می‌کند. پزشک متخصص در این رشته را سرطان‌شناس یا انکولوژیست می‌نامند. در میان عامه مردم به آن دکتر سرطان نیز می‌گویند. اونکولوژی با موارد زیر سر و کار دارد: تشخیص هر نوع سرطان در یک شخص با اندازه‌گیری زیست‌نشانگرها، نمونه‌برداری، تصویربرداری‌های مختلف و اسکن رادیوایزوتوپ معالجه (شامل عمل جراحی، شیمی‌درمانی، پرتودرمانی و هرگونه اقدام پزشکی دیگر) پیگیری وضعیت بیمار سرطانی بعد از مداوا (معاینه، آزمایش، اسکن و تصویربرداری)
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: چستر
طول دوره: 1 سال
هزینه ورودی: 56 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 15,496 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: December 18, 2021 - ددلاین ثبت نام: February 1, 2022
حداقل نمره تافل: 88
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 14