۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه کامبریا انگلستان در رشته حقوق

شما نه تنها می توانید مهارتهای حقوقی آکادمیک را یاد بگیرید ، بلکه میتوانید نحوه مصاحبه با کلاینت در دستگاه قضایی را بیاموزید.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه کامبریا
رتبه: ‎+1000
دانشگاه کامبریا دانشگاهی دولتی در شهر کارلایل در کامبریای انگلستان است که در سال 2007 تاسیس شد. سایر پردیس‌های این دانشگاه در شهرهای لنکستر، امبلساید و لندن هستند.پردیس های این دانشگاه هم دوره های لیسانس و هم دوره های فوق لیسانس اراه می دهد. در حال حاضر حدود 7500 دانشجو در این دانشگاه در حال تحصیل هستند.
رشته تحصیلی:
رشته حقوق
حقوق عمومی شامل حقوق قوای سه‏ گانه کشور، حاکمیت و آنچه که مربوط به اداره کشور است، می‏ شود و حقوق خصوصی به روابط بین خود مردم می‏ پردازد که مهمترین آنها روابط تجاری است که عامل ایجاد رشته حقوق تجارت شده است و یا مسائل مربوط به حقوق مدنی است که از آن جمله می‏ توان به اموال، مالکیت، قراردادها، مسئولیت‏ هایی که اشخاص در خطاهایی که مرتکب می‏ شوند برایشان به وجود می‏ آید مثل مسئولیت ناشی از حوادث، قواعد مربوط به ارث، وصیت، ولادت، اقامتگاه اشخاص و دهها مورد دیگر اشاره کرد. همچنین شاخه ای از حقوق به روابط بین المللی می‏ پردازد که خود به دو بخش حقوق روابط بین الملل عمومی و خصوصی تقسیم می‏ شود که حقوق روابط بین الملل عمومی به روابط بین دولت ها و سازمان های بین المللی می‏ پردازد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: کارلایل
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 13,142 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2022
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 15
دوره‌های مقدماتی:
  • دارای دوره آمادگی