۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه کامبریا انگلستان در رشته مدیریت کسب و کار

اگر برنامه شغلی شما شامل رسیدن به موقعیت مدیریت سطح بالا یا تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق باشد ، کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی این دانشگاه درها را برای شما باز می کند تا بتوانید در هر جای دنیا کار کنید.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه کامبریا
رتبه: ‎+1000
دانشگاه کامبریا دانشگاهی دولتی در شهر کارلایل در کامبریای انگلستان است که در سال 2007 تاسیس شد. سایر پردیس‌های این دانشگاه در شهرهای لنکستر، امبلساید و لندن هستند.پردیس های این دانشگاه هم دوره های لیسانس و هم دوره های فوق لیسانس اراه می دهد. در حال حاضر حدود 7500 دانشجو در این دانشگاه در حال تحصیل هستند.
رشته تحصیلی:
رشته ام بی اِی
این رشته مبتنی بر مدیریت در کشور آمریکا ریشه دارد. در اوایل قرن بیستم به دلیل تقاضا های بسیار برای مدیریت بر مبنای علوم و نه تجربه، این رشته شکل گرفت که بیشتر در مقطع لیسانس و بالاتر تدریس می شود. مباحث اصلی MBA زمینه های مختلفی از مدیریت را شامل می شود. حسابداری، آمارهای کاربردی، منابع انسانی، ارتباطات تجاری، اخلاق تجاری، قانون تجارت، استراتژی تجارت، امور مالی، اقتصاد مدیریتی، کارآفرینی، بازاریابی، مدیریت زنجیره تأمین و مدیریت عملیات به روشی که بیشترین اهمیت را برای تجزیه و تحلیل و استراتژی مدیریت داشته باشد و ... با تخصصی تر شدن بحث مدیریت در سال های اخیر، این رشته تقاضای بالایی پیدا کرده است. به قسمی که تعداد زیادی از کشور ها رو به تخصصی کردن سیستم های مدیریتی خود آورنده اند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: لنکستر
طول دوره: 1 سال
مبلغ دقیق شهریه: 10,013 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2022
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 15
حداقل تعداد واحدهای درسی: 180