x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه داندی انگلستان در رشته علوم اعصاب

در این دوره به بررسی علوم عصبی رفتاری و بیماری های اعصاب می پردازید.در داروشناسی علوم اعصاب ،شما مواردی از جمله بی حسی و بی دردی ، داروهایی که هوشیاری و درک درد را کنترل می کنند، مورد بررسی قرار میدهید.

رشته تحصیلی :
علوم اعصاب
دانش علوم اعصاب یا نوروساینس دانش مطالعهٔ سامانه عصبی است. دانش علوم اعصاب زیرشاخه ای چندرشته ای از زیست شناسی است که با بهره گیری از فیزیولوژی، آناتومی، زیست شناسی تکاملی و زیست شناسی سلولی و مولکولی، مدلسازی ریاضی و روانشناسی به درک ویژگی های نورون ها و مدار های عصبی می پردازد. به‌طور سنتی علوم اعصاب یکی از زیر شاخه‌های پزشکی و زیست‌شناسی و داروسازی شناخته می شد. به هر رو این دانش اکنون یک دانش میان رشته‌ای است و در واقع با دیگر رشته‌های دانش مانند شیمی، رایانه، مهندسی، زبان‌شناسی، ریاضی؛ پزشکی، روان‌شناسی، فیزیک و فلسفه همکاری دارد.
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : داندی
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : دیپلم
حداقل نمره تافل : 78
حداقل نمره آیلتس : 6
مبلغ دقیق شهریه : 27,473 دلار
کشور : انگلیس
دانشگاه :
دانشگاه داندی
رتبه: ‎201-300
دانشگاه داندی دانشگاه دولتی و دانشگاه تحقیقاتی است که در شهرک سلطنتی داندی در ساحل شرقی پست مرکزی اسکاتلند واقع شده است و در سال 1881 در این مکان تاسیس شد. در حال حاضر حدود 16 هزار دانشجو در این دانشگاه در حال تحصیل هستند. دانشگاه داندی دارای رتبه 31 در میان دانشگاه های انگلستان می باشد.
شرایط :
  • نمرات بالا در زیست و شیمی
طول دوره : 4 سال
ددلاین : ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2021

پیشنهادات مشابه