۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

بورسیه تحصیلی دکترا در دانشگاه ادینبورگ

دانشگاه ادینبورگ در هر زمینه تحصیلی که توسط دانشگاه برای جلسه علمی 2020-2021 ارائه شده است ، 30 بورس تحصیلی برای برنامه تحقیق دکتری ارائه خواهد کرد.

تفاوت شهریه بین المللی و داخلی به عنوان بورسیه ارائه می شود .

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه ادینبرو
رتبه: ‎20
دانشگاه ادینبرو یا دانشگاه ادینبرا (به انگلیسی: University of Edinburgh) دانشگاهی بسیار مطرح و پرسابقه در ادینبرو در اسکاتلند است. این دانشگاه در سال ۱۵۸۳ تأسیس شده‌است.این دانشگاه از مطرح ترین دانشگاه های دنیا محسوب می‌شود. این دانشگاه دارای 22 دانشکده در سه بخش هنر وعلوم اجتماعی، پزشکی و مهندسی می باشد. دانشگاه ادینبرو با حدود ۴۷۰۰۰ متقاضی در سال، عنوان سومین دانشگاه محبوب بریتانیا با توجه به تعداد متقاضی را دارد.
منطقه: ادینبورگ
ظرفیت (نفر): 30
ددلاین: ددلاین ثبت نام: February 17, 2021
شرایط:
  • این جوایز برای اتباع خارج از کشور که از هر رشته تحصیلی در مقطع دکترا شروع می کنند ، در هر زمینه تحصیلی در سال های 2020-2021 باز است. متقاضیان باید نسبت به پرداخت شهریه با نرخی که برای دانشجویان خارج از کشور اعمال می شود ، بپردازند و باید برای پذیرش در برنامه تحقیق دکتری تمام وقت دکتری اعمال شده باشند. متقاضیان باید از شایستگی علمی برجسته و پتانسیل تحقیقاتی برخوردار باشند. گرچه نامزدهای دارای درجه دوم فوق لیسانس لیسانس لیسانس (یا معادل خارج از کشور) را می توان در نظر گرفت ، برای رقابت بودن باید واقعاً یک مدرک لیسانس کلاس اول را داشته باشید که دارای مدرک عالی باشد. فاکتورهای دیگری مانند وضعیت مالی ، ملیت و رشته تحصیلی پیشنهادی مورد توجه قرار نمی گیرد.