x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
پیشنهاد تحصیلی

بورسیه تحصیلی دکترا در دانشگاه ادینبورگ

ددلاین این پیشنهاد فرا رسیده و قابل ارجاع نیست.

دانشگاه ادینبورگ در هر زمینه تحصیلی که توسط دانشگاه برای جلسه علمی 2020-2021 ارائه شده است ، 30 بورس تحصیلی برای برنامه تحقیق دکتری ارائه خواهد کرد.

تفاوت شهریه بین المللی و داخلی به عنوان بورسیه ارائه می شود .

منطقه : ادینبورگ
رنکینگ دانشگاه : 20
کشور : انگلیس
نام دانشگاه :
EMPTY
دانشگاه ادینبرو یا دانشگاه ادینبرا (به انگلیسی: University of Edinburgh) دانشگاهی بسیار مطرح و پرسابقه در ادینبرو در اسکاتلند است. این دانشگاه در سال ۱۵۸۳ تأسیس شده‌است.این دانشگاه در از مطرح ترین دانشگاه های دنیا محسوب می‌شود. دانشگاه ادینبرو با حدود ۴۷۰۰۰ متقاضی در سال، عنوان سومین دانشگاه محبوب بریتانیا با توجه به تعداد متقاضی را دارد.
شرایط :
  • این جوایز برای اتباع خارج از کشور که از هر رشته تحصیلی در مقطع دکترا شروع می کنند ، در هر زمینه تحصیلی در سال های 2020-2021 باز است. متقاضیان باید نسبت به پرداخت شهریه با نرخی که برای دانشجویان خارج از کشور اعمال می شود ، بپردازند و باید برای پذیرش در برنامه تحقیق دکتری تمام وقت دکتری اعمال شده باشند. متقاضیان باید از شایستگی علمی برجسته و پتانسیل تحقیقاتی برخوردار باشند. گرچه نامزدهای دارای درجه دوم فوق لیسانس لیسانس لیسانس (یا معادل خارج از کشور) را می توان در نظر گرفت ، برای رقابت بودن باید واقعاً یک مدرک لیسانس کلاس اول را داشته باشید که دارای مدرک عالی باشد. فاکتورهای دیگری مانند وضعیت مالی ، ملیت و رشته تحصیلی پیشنهادی مورد توجه قرار نمی گیرد.
ظرفیت (نفر) : 30
ددلاین : ددلاین ثبت نام: February 17, 2020

پیشنهادات مشابه