x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه غرب انگلستان در رشته رباتیک

رباتیک یک رشته در حال توسعه است که تخصص های مهندسی الکترونیک و مکانیک را با جدیدترین نوآوری ها در علوم رایانه و زندگی تلفیق می کند. همچنین یک انقلاب در زمینه صنعت است. دستگاه های رباتیک اکنون در بیشتر بخش ها، به ویژه در دفاع و ساخت، مراقبت های شخصی، کارهای پزشکی و ... استفاده می شوند.

رشته تحصیلی :
رباتیک
دانشجویان در رشته رباتیک در مورد هر دو مؤلفه برنامه نویسی نرم افزار و سخت افزار برای سنسورها و محرکها آموزش می بینند. در رباتیک شما ترکیبی از علوم کامپیوتر ، فیزیک و ریاضیات را می آموزید. رباتیک شاخه ای از مهندسی و علوم است که شامل مهندسی الکترونیک ، مهندسی مکانیک و علوم کامپیوتر و غیره می باشد. این رشته به طراحی ، ساخت ، استفاده و کنترل روبات ها ، بازخورد حسی و پردازش اطلاعات آنها می پردازد. این تکنولوژی که در سالهای آینده جانشین انسان و فعالیتهای انسانی خواهد شد، از اهمیت بالایی برخوردار است.
زبان دوره : انگلیسی - انگلیسی
منطقه : بریستول
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
مبلغ دقیق شهریه : 17,768 دلار
کشور : انگلیس
دانشگاه :
دانشگاه غرب انگلستان
رتبه: ‎751-800
دانشگاه غرب انگلستان واقع در شهر بریستول، با داشتن تسهیلاتی چون استودیوهای انیمیشن، گلخانه، خانه صحنه جنایات، آزمایشگاه‌ها، استودیوی بازی‌ها و شبیه ساز پرواز فرصت تجربه یک محیط آکادمیکی هیجان‌انگیز و متفاوت به دانشجویان ارائه می‌دهد. این دانشگاه با داشتن اساتید برجسته و جلب رضایت 89 درصد از فارغ‌التحصیلان، یکی از 10 دانشگاه برتر انگلستان محسوب می‌شود.
طول دوره : 1 سال
ددلاین : ددلاین ثبت نام: February 12, 2021

پیشنهادات مشابه