۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه یورک انگلستان در رشته اقتصاد

این دوره بر حل مسئله و عمل در تئوری اقتصادی ، اقتصاد کاربردی و اقتصاد سنجی تأکید دارد. شما می توانید فرصت هایی برای مطالعه در زمینه های کاربردی اقتصاد مانند اقتصاد آزمایشگاهی ، سیاست نظارتی ، سازمان صنعتی ، اقتصاد کلان بین المللی ، بازارهای مالی و اقتصاد کار، داشته باشید.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه یورک
رتبه: ‎135
این دانشگاه در سال ۱۹۶۳ در شهر یورک انگلستان تاسیس شده. در حال حاضر بیش از ۱۹۰۰۰ دانشجو در ۹ کالج این دانشگاه در حال تحصیل اند. دانشگاه یورک دارای ۲۷ دپارتمان آکادمیک می باشد و طیف گسترده ای از رشته ها را آموزش می دهد.
رشته تحصیلی:
رشته اقتصاد
شاخه‌ای از علوم اجتماعی است که به تحلیل تولید، توزیع و مصرف کالاها و خدمات می‌پردازد. کانون توجه دانش اقتصاد بر این است که عوامل اقتصادی چگونه رفتار و تعامل می‌کنند و اقتصادهای مختلف چگونه کار می‌کنند. در این راستا، یک تقسیم‌بندی اولیه کتاب‌های پایه‌ای اقتصاد، اقتصاد خرد در برابر اقتصاد کلان است. اقتصاد خرد، رفتار عوامل پایه‌ای اقتصاد، شامل عوامل فردی مانند خانوارها و شرکتها یا خریداران و فروشندگان را بررسی می‌کند. در مقابل اقتصاد کلان، کلیت اقتصاد و عوامل مؤثر بر آن شامل بیکاری، تورم، رشد اقتصادی و سیاست پولی و مالی را تحلیل می‌کند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: یورک
طول دوره: 1 سال
مبلغ دقیق شهریه: 23,172 دلار
هزینه خانه: 8,892 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 14, 2022 - ددلاین ثبت نام: April 30, 2022
حداقل نمره تافل: 87
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 15