x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه وینچستر انگلستان در رشته خبرنگاری ورزشی

کارشناسی ارشد خبرنگاری ورزشی در دانشگاه وینچستر به طور خاص برای دانشجویانی طراحی شده است که می خواهند مهارت خود را در جدیدترین متدهای خبرنگاری ورزشی توسعه دهند.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه وینچستر
رتبه: ‎98
دانشگاه وینچستر (University of Winchester) یکی از دانشگاه‌های کوچکی است که در ارزشیابی ملی دانشجویی NSS عملکردهای خوب و قابل‌قبولی از خود نشان داده‌است و مقصدی جذاب برای علاقمندان به تحصیل در انگلستان می باشد. این دانشگاه در سال 1840 تاسیس و در حال حاضر بیش از 7500 دانشجو در 6 دانشکده دارد. این دانشگاه در سال گذشته در میان چهار دانشگاه برتر از منظر رضایتمندی کلی دانشجویان و از منظر کیفیت آموزش و بازخورد‌های علمی در میان ده دانشگاه برتر رده‌بندی شده‌است. این دانشگاه در حوزه علوم انسانی فعالیت داشته ودانشکده هنر این دانشگاه پیشتاز عرصه هنر می باشد.
رشته تحصیلی:
خبرنگاری
تعریف خبرنگاری، تولید و توزیع گزارش از وقایع است. رسانه هایی که خبرنگاران در آن فعالیت دارند شامل روزنامه، تلویزیون، رادیو و اینترنت می باشد. روش خبرنگاری بسته به هر کشور متفاوت است و در برخی کشور ها خبرها و رسانه ها تحت کنترل دولت قرار دارد. در این رشته دانشجویان علاوه بر فراگیری اصول خبرنگاری با شیوه های تخصصی تر بازارکار رشته خود نیز آشنا خواهند شد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: وینچستر
طول دوره: 1 سال
مبلغ دقیق شهریه: 17,150 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 14, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2021
حداقل نمره تافل: 60
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 13
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱