x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه ووستر انگلستان در رشته تاریخ

مدرک کارشناسی ارشد تاریخ به شما امکان می دهد طیف وسیعی از مضامین جدید موجود در تاریخ را بیاموزید. شما در زمینه بازیابی و ویرایش دیجیتال اسناد تاریخی ، تجربه عملی و دستاوردی خواهید داشت.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه ووستر
رتبه: ‎+1000
دانشگاه ووستر دانشگاهی در شهر ووستر انگلستان است.دانشگاه ووستر سریع‌ترین دانشگاه رو به رشد در انگلستان است. مقدار کمک هزینه تحقیقاتی در این دانشگاه به میزان ۱۳٪ افزایش داشته‌است. افزایش هر ساله مقدار درخواست‌های ثبت‌نام دانشجویان در این دانشگاه سبب شده که به مدت ۴ سال متوالی ۱۵۰۰ جای اضافه برای دانشجویان ثبت‌نام‌کننده در این دانشگاه در نظر گرفته شود. پروفسور دیوید گرین معاونت ریاست این دانشگاه را بر عهده دارد. جمعیت دانشجویان دختر و پسر در این دانشگاه به ترتیب ۶۶٪ و ۳۴٪ است. این دانشگاه دارای دپارتمان های علوم، علوم انسانی، آموزش، هنر می باشد.
رشته تحصیلی:
به نوشتار مکتوب از وقایع و اتفاقات ثبت شده در هر کشور و یا در سطح جهانی، تاریخ می گویند. رشته تاریخ به کشف، جمع آوری، سازماندهی، ارائه و تفسیر اطلاعات در مورد این رویدادها که در نهایت به مکتوبات تاریخی تبدیل می شوند. البته خواندن تاریخ تنها به این مسائل محدود نمی شود و بررسی نوار این اتفاقات نیاز به دانش و اشراف به مسائل روز و گذشته دنیا دارد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ووستر
طول دوره: 1 سال
مبلغ دقیق شهریه: 17,351 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2021
حداقل نمره تافل: 105
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 17
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱