x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه ووستر انگلستان در رشته مامایی

ماماها از یک امتیاز منحصر به فرد مراقبت حرفه ای از مادران ، نوزادان و کل خانواده برخوردار هستند. در ووستر نه تنها مهارت ها و تجربیات لازم را برای تبدیل شدن به یک مامای با اعتماد به نفس ، شایسته و دلسوز به دست خواهید آورد ، بلکه با ایجاد تفکری نوین شما میتوانید با شیوه های نوآورانه در مسیر آینده کاری خود قدم بردارید.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه ووستر
رتبه: ‎+1000
دانشگاه ووستر دانشگاهی در شهر ووستر انگلستان است.دانشگاه ووستر سریع‌ترین دانشگاه رو به رشد در انگلستان است. مقدار کمک هزینه تحقیقاتی در این دانشگاه به میزان ۱۳٪ افزایش داشته‌است. افزایش هر ساله مقدار درخواست‌های ثبت‌نام دانشجویان در این دانشگاه سبب شده که به مدت ۴ سال متوالی ۱۵۰۰ جای اضافه برای دانشجویان ثبت‌نام‌کننده در این دانشگاه در نظر گرفته شود. پروفسور دیوید گرین معاونت ریاست این دانشگاه را بر عهده دارد. جمعیت دانشجویان دختر و پسر در این دانشگاه به ترتیب ۶۶٪ و ۳۴٪ است. این دانشگاه دارای دپارتمان های علوم، علوم انسانی، آموزش، هنر می باشد.
رشته تحصیلی:
مامایی
مامایی رشته‌ای از گروه «علوم پزشکی و بهداشت» است و به بارداری و زایمان و مشاوره می‌پردازد. مامایی یکی از پر طرفدارترین رشته‌های دنیا بخصوص برای بانوان است و اولین رشته دارای مجوز مطب در مقطع لیسانس و حق تجویز دارو، آزمایش و سونوگرافی (فقط در حوزه کاری مامایی) است و این رشته در مقطع کارشناسی ارشد دارای ۵ گرایش مختلف: مامایی در پزشکی قانونی، بهداشت مادر و کودک، بهداشت باروری، آموزش مامایی و مامایی در بلایا و سوانح بوده و رشته مشاوره در مامایی نیز از رشته‌های ایجاد شده در سال‌های اخیر برای رفع نیازهای مشاوره ای زنان می‌باشد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ووستر
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 16,085 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2021
حداقل نمره تافل: 100
حداقل نمره آیلتس: 7
حداقل معدل: 17
شرایط:
  • گذراندن دوره آمادگی برای این دوره و ارائه مدرک آن
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱