x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه ووستر انگلستان در رشته مربیگری ورزش

مربیگری ورزشی می تواند برای کسانی که علاقه مند آموزش به دیگران برای یادگیری و پیشرفت در ورزش خود هستند ، یک حرفه فوق العاده با ارزش باشد.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه ووستر
رتبه: ‎+1000
دانشگاه ووستر دانشگاهی در شهر ووستر انگلستان است.دانشگاه ووستر سریع‌ترین دانشگاه رو به رشد در انگلستان است. مقدار کمک هزینه تحقیقاتی در این دانشگاه به میزان ۱۳٪ افزایش داشته‌است. افزایش هر ساله مقدار درخواست‌های ثبت‌نام دانشجویان در این دانشگاه سبب شده که به مدت ۴ سال متوالی ۱۵۰۰ جای اضافه برای دانشجویان ثبت‌نام‌کننده در این دانشگاه در نظر گرفته شود. پروفسور دیوید گرین معاونت ریاست این دانشگاه را بر عهده دارد. جمعیت دانشجویان دختر و پسر در این دانشگاه به ترتیب ۶۶٪ و ۳۴٪ است. این دانشگاه دارای دپارتمان های علوم، علوم انسانی، آموزش، هنر می باشد.
رشته تحصیلی:
مربیگری ورزش
هدف از مربیگری ورزشی عبارتست از تربیت مربیان ورزش به صورت علمی مربیگری . در گذشته مربیان ورزشی بطور تجربی برای فعالیت حرفه ای خود آماده بودند واطلاعات علمی چندانی در این باره نداشتند از طرف دیگر در برنامه های قبلی رشته تربیت بدنی بصورت خاص به مبحث مربیگری یک رشته ورزشی پرداخته نمیشد . موارد فوق باعث بوجود آمدن رشته مربیگری ورزشی شد . این دوره پیوند زدن تجربه ورزشی و علوم ورزشی با تخصص مربیگری است .از آنجا که دوره مربیگری ورزشی در پی تامین نیازهای نیروی انسانی سفارش شده از جمله فدراسیون های مختلف ورزشی می باشد بدیهی است که موفقیت این دوره منوط به همکاری و هماهنگی کامل نهاد سفارش دهنده و دانشکده مجری است. دانشجویان این رشته از ورزشکاران با تجربه و مستعد رشته ورزشی خاصی که دوره برای آن طراحی شده انتخاب می شوند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ووستر
طول دوره: 1 سال
مبلغ دقیق شهریه: 17,351 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2021
حداقل نمره تافل: 105
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 17
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱