۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی در مقطع لیسانس در دانشگاه Lincoln university در انگلستان برای رشته مهندسی مکانیک

 باتحصیل در رشته مهندسی مکانیک در دانشگاه لینکلن دانشجویان آماده میشوند تا با ورود به صنعت مکانیک و مهندسی به مهندسانی خلق و ماهر تبدیل شوند و در برابر چالش های جدید مهندسی راه حل های پایداری ارائه کنند.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه لینکلن
رتبه: ‎356
دانشگاه لینکلن (لینکلن یا LU) یک دانشگاه عمومی ، با سابقه تاریخی سیاه در نزدیکی آکسفورد ، پنسیلوانیا است. این موسسه در سال 1854 به عنوان موسسه خصوصی اشمون تأسیس شد ، از سال 1972 یک مؤسسه دولتی است و اولین HBCU اعطای مدرک دانشگاهی ایالات متحده است. پردیس اصلی آن در 422 هکتار در نزدیکی شهر آکسفورد در جنوب چستر کانتی پنسیلوانیا واقع شده است. این دانشگاه در دانشگاه سیتی ، فیلادلفیا ، مکان دوم را دارد. دانشگاه لینکلن تقریباً 2،000 دانشجوی دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد دارد. این دانشگاه عضو مدرسه ای از صندوق کالج Thurgood Marshall است.
رشته تحصیلی:
رشته مهندسی مکانیک
در حقیقت رشته مکانیک بخشی از علم فیزیک است که با استفاده از مفاهیم پایه علم فیزیک و به تبع آن ریاضی به بررسی حرکت اجسام و نیروهای وارد بر آنها می‌پردازد و می‌کوشد تا با توجه به نتایج بررسی‌های خود ، طرحی نو در زمینه فن‌شناسی و صنعت ارائه دهد و در راه پیشرفت انسان گامی به جلو بردارد.هندسی مکانیک نیازمند فهم مفاهیمی همانند مکانیک، دینامیک، ترمودینامیک، دانش مواد، تحلیل سازه‌ها و الکتریسیته است. این رشته یکی از قدیمی‌ترین و گسترده‌ترین رشته‌های مهندسی است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: لینکلن
طول دوره: سه سال
مبلغ دقیق شهریه: 21,122 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2022
حداقل نمره تافل: 79
حداقل نمره آیلتس: 6