۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی در مقطع لیسانس در دانشگاه University of Lincoln در کشور انگلستان برای رشته مهندسی پزشکی

با تحصیل در رشته مهندسی پزشکی دانشگاه Lincoln university شما خواهید آموخت که علم پزشکی ومهندسی چگونه به هم پیوند میخورند.علاوه بر موارد تئوری، شما تجربه ساخت و ازمایش وسایل پزشکی را در بهترین ازمایشگاه های این دانشگاه خواهید داشت.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه لینکلن
رتبه: ‎356
دانشگاه لینکلن (لینکلن یا LU) یک دانشگاه عمومی ، با سابقه تاریخی سیاه در نزدیکی آکسفورد ، پنسیلوانیا است. این موسسه در سال 1854 به عنوان موسسه خصوصی اشمون تأسیس شد ، از سال 1972 یک مؤسسه دولتی است و اولین HBCU اعطای مدرک دانشگاهی ایالات متحده است. پردیس اصلی آن در 422 هکتار در نزدیکی شهر آکسفورد در جنوب چستر کانتی پنسیلوانیا واقع شده است. این دانشگاه در دانشگاه سیتی ، فیلادلفیا ، مکان دوم را دارد. دانشگاه لینکلن تقریباً 2،000 دانشجوی دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد دارد. این دانشگاه عضو مدرسه ای از صندوق کالج Thurgood Marshall است.
رشته تحصیلی:
رشته مهندسی پزشکی
استفاده از اصول مهندسی و مفاهیم پزشکی و زیست شناسی برای ارائه بهتر خدمات درمانی.به عبارت دیگر این رشته با تمرکز بر کاهش شکاف بین مهندسی و پزشکی ، ترکیب مهارت های طراحی و حل مسئله مهندسی با علوم بیولوژی پزشکی برای پیشبرد خدمات درمانی از جمله تشخیص ، نظارت و درمان است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: لینکلن
طول دوره: سه سال
مبلغ دقیق شهریه: 21,226 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 880 دلار
ددلاین: شروع: September 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: January 1, 2022
حداقل نمره تافل: 79
حداقل نمره آیلتس: 6