۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد کار

کار در شرکت نت استاندارد در شهر اورلند پارک آمریکا برای مهندسی سیستم های فناوری اطلاعات

NetStandard پیشرو در ارائه راه حل های استراتژیک فن آوری اطلاعات برای مشاغل کوچک و متوسط ​​است. راه حل های فن آوری کامل خدمات ما شامل خدمات فناوری مدیریت شده ، ماشین های مجازی ، رایانش ابری و خدمات مرکز داده است که همه با رویکرد مشورتی ارائه می شوند و توسط تیم متخصص مهندسان ما پشتیبانی می شوند.
NetStandard به دنبال یک مهندس سیستم فصلی است که در ظرفیت ارائه دهنده خدمات برای مشتریان مختلف کار کند. این متخصص فناوری اطلاعات باتجربه با ارائه به موقع پشتیبانی کاربر نهایی از مشتری ، وظیفه ارائه سطح بالایی از خدمات به مشتری را خواهد داشت. نامزد ایده آل دارای پشتیبانی فنی پیشرفته از سیستم های سرور مبتنی بر ویندوز و / یا لینوکس ، فناوری مجازی سازی ، فضای ذخیره سازی مشترک ، ایمیل و ارتباطات یکپارچه ، کنترل دسترسی امنیتی ، شبکه داده ، پشتیبان گیری / DR و غیره با علاقه به ارائه یک مشتری به یاد ماندنی است تجربه. این نقش در سراسر سازمان نقش مهمی را ایفا می کند تا از تیم عملیاتی پشتیبانی اضافی یا پشتیبان تهیه کند. SE همچنین به مهارتهای شخصی و اداری ، مانند ابتکار عمل ، مدیریت زمان ، اولویت بندی ، چند وظیفه ، ارزیابی پروژه ، محدوده سنجی ، برآورد ، تخصیص / پیگیری زمان ، اسناد ، ارتباطات و آزمایش و استقرار راه حل نیاز دارد.
اگر نگرشی پرانرژی دارید که در همکاری و کار تیمی ، ایجاد استعداد الهام بخش و کار با بهترین تیم در کلاس پیشرفت می کند ، ما علاقه مند هستیم که به تیم ما بپیوندید

کشور: آمریکا
نوع مهارت:
مهندس پشتیبانی فناوری اطلاعات
به عنوان یک مهندس پشتیبانی شبکه ، شما مسئول پشتیبانی سیستم ها ، سرور ها ، تجهیزات و نرم افزار هایی هستید که به سازمان ها اجازه می دهد تا هر روز با نقاط مختلف داخل و خارج ارتباط برقرار نمایند و به اقدامات و عملیات های حیاتی خود در بستر فناوری اطلاعات و ارتباطات ادامه در دهند.
سابقه کاری: 5 سال
نام شرکت: شرکت نت استاندارد
منطقه: اورلند
میزان پیشنهاد: 33,000 دلار
شرایط:
  • باید بتواند بسته های وزنی بیش از 50 پوند را بلند کند
  • دانش پیشرفته سیستم عامل ها مانند Microsoft Windows و Active Director
  • دانش پیشرفته با ابزارها ، فلسفه ها و روش های مدیریت سیستم ویندوز
  • دانش پیشرفته فناوری های مشارکتی ، مانند Microsoft Exchange
  • درک کامل از بهترین شیوه ها و استراتژی های امنیت ویندوز و شبکه