x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آمریکا

پذیرش تحصیلی کارشناسی در دانشگاه Texa A&m آمریکا در حقوق جزایی

 این مؤسسه علوم عالی به عنوان هفتمین دانشگاه بزرگ ایالات متحده، ظرفیت پذیرش ۴۹۰۰۰ دانشجو در ده کالج مختلف را دارد. این دانشگاه در زمره بیست مؤسسه پژوهشی برتر آمریکا از نظر میزان تأمین مالی و دستاوردهایش در زمینه‌های مهندسی، نفت و دامپزشکی قرار دارد.  در این پیشنهاد تحصیلی موضعاتی همچون نژاد و قومیت ، جرم شناسی ، مدارک کیفری ، اخلاق و کیفر ، روش تحقیقات عدالت کیفری و همچنین سمینار های متنوع در باره این حوزه اجزا میشود . 

 

 

کشور: آمریکا
دانشگاه:
دانشگاه ای اند ام تگزاس
رتبه: ‎189
دانشگاه دولتی ایالت تگزاس به عنوان اولین موسسه آموزش عالی در این ایالت در سال 1876 تاسیس شد. در حال حاضر حدود 69,000 دانشجو در این دانشگاه در حال تحصیل هستند. دوره های تحصیلی این دانشگاه شامل 133 دوره کارشناسی، 175 دوره کارشناسی ارشد و 92 دوره دکترا می باشند.
رشته تحصیلی:
حقوق عمومی شامل حقوق قوای سه‏ گانه کشور، حاکمیت و آنچه که مربوط به اداره کشور است، می‏ شود و حقوق خصوصی به روابط بین خود مردم می‏ پردازد که مهمترین آنها روابط تجاری است که عامل ایجاد رشته حقوق تجارت شده است و یا مسائل مربوط به حقوق مدنی است که از آن جمله می‏ توان به اموال، مالکیت، قراردادها، مسئولیت‏ هایی که اشخاص در خطاهایی که مرتکب می‏ شوند برایشان به وجود می‏ آید مثل مسئولیت ناشی از حوادث، قواعد مربوط به ارث، وصیت، ولادت، اقامتگاه اشخاص و دهها مورد دیگر اشاره کرد. همچنین شاخه ای از حقوق به روابط بین المللی می‏ پردازد که خود به دو بخش حقوق روابط بین الملل عمومی و خصوصی تقسیم می‏ شود که حقوق روابط بین الملل عمومی به روابط بین دولت ها و سازمان های بین المللی می‏ پردازد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: کیلین - تگزاس
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 1,255 دلار
ددلاین: ترم: تابستان - شروع: August 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 1, 2021
حداقل معدل: 2
حداقل تعداد واحدهای درسی: 120
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱