۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آمریکا

پذیرش تحصیلی پزشکی در دانشگاه آگاستا آمریکا

به عنوان تنها دانشکده پزشکی عمومی در ایالت جورجیا، این دانشگاه متعهد است به ارائه خدمات آموزش عالی به دانشجویان سراسر جهان برای پیشرفت علم پزشکی در این ایالت و دنیا. برطرف کردن این چالش با استعدادترین دانش آموزان را برای تبدیل شدن به نسل بعدی پزشکان برجسته و محققان سطح جهانی می طلبد. همچنین لازم است که نیروی کار پزشک ما به اندازه اجتماعی که به آن خدمت می کنیم، از نظر فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی متنوع باشد.

کشور: آمریکا
دانشگاه:
دانشگاه آگاستا
رتبه: ‎+1000
دانشگاه آگوستا واقع در شهر آگوستا ایالت جورجیا، یک مرکز تحقیقات عمومی و پزشکی است که به آموزش نسل بعدی مبتکران، رهبران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اختصاص دارد و در سال 1828 تاسیس شده است .دانشگاه آگاستا با ارائه برنامه های مقطع کارشناسی در رشته های هنر و علوم لیبرال، تجارت و آموزش و همچنین طیف گسترده ای از برنامه های تحصیلات تکمیلی و فرصت های تحقیقاتی بالینی، مرکزی برای نوآوری در ایالت جورجیا برای آموزش و مراقبت های بهداشتی است.
رشته تحصیلی:
رشته پزشکی
پزشکی یک دانش کاربردی است، هدف آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌دیدگان است. این منظور با شناخت بیماری ها، تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. دانش پزشکی بر طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف دانش پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: آگاستا
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 56,716 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: August 12, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 1, 2021
شرایط:
  • گذراندن یک سال تحصیلی (دو ترم) در درس زیست
  • گذراندن دو سال تحصیلی (چهار ترم) در درس شیمی ( 2 ترم آزمایشگاهی، 1 ترم شیمی ارگانیگ و یک ترم بیوشیمی
  • گذراندن یک سال تحصیلی (دو ترم) در درس فیزیک ( شامل آزمایشگاه باشد)
  • گذراندن یک سال تحصیلی (دو ترم) در درس زبان انگلیسی
  • شرکت در آزمون MCAT
  • شرکت در آزمون CASPer
  • ارائه سه توصیه نامه