۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آمریکا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه بینگامتون آمریکا در رشته پرستاری

امروزه سیستم های پیچیده مراقبت های بهداشتی نیاز به بهترین آموزش ها برای تربیت حرفه ای نیروهای پرستاری دارد.دانشکده پرستاری دِکِر دانشگاه بینگامتون برای کسب این مهم، دانشجویان خود را در دوره 4 ساله پرستاری با استاندارد های به روز و حرفه ای این رشته آموزش می دهد. فارغ التحصیلان این دوره می توانند در امتحان کسب مجوز فعالیت های پرستاری (NCLEX-RN) که برای تبدیل شدن به پرستاران حرفه ای نیاز است، شرکت کنند. آمار نشان می دهد که فارق التحصیلان این دوره میانگین نمرات بالاتری در این آزمون نسبت به میانگین کشوری کسب می کنند.

کشور: آمریکا
دانشگاه:
دانشگاه بینگامتون
رتبه: ‎801-1000
یکی از چهار دانشگاه تحت سیستم ایالتی نیویورک می باشد. این دانشگاه اهمیت بسیاری به تحقیق در رشته های علمی، ریاضیات، مهندسی و هنر می دهد. برای همگام سازی خود با نیاز های قرن 21 برای آموزش های نوین، این دانشگاه مداوم در حال نوسازی و بهبود بخشی سیستم های خود از جمله کتابخانه خود و نزدیک کردن سیستم های خود به پشتیبانی کامل از ارائه خدمات به صورت تمام آنلاین است. این دانشگاه به عنوان کالجی کوچک در این ایالت شروع به فعالیت کرد و امروزه با بیش از 17,700 دانشجو یکی از سریعترین پیشرفت ها را بین تمامی دانشگاه های آمریکا داشته است.
رشته تحصیلی:
رشته پرستاری
این رشته در جهت آماده سازی پرستاران برای کار در بیمارستان های دولتی و خصوصی، مطب دکتر، مراکز توانبخشی، کلینیک ها و ... آموزش های لازم را برای دانشجویان فراهم می کند. مباحثی که در این رشته تدریس می شوند شامل علوم پرستاری، اصول تحقیقات پزشکی و توانایی مدیریت کادر پزشکی می باشد. علاوه بر مباحث تئوری دوره های تحصیلی پرستاری به آموزش عملی پرستاران که منجر به آشنایی با محیط های بیمارستانی و درمانی می شود نیز می پردازد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: بینگامتون
طول دوره: 4 سال
هزینه خدمات اضافی: 5,218 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 24,660 دلار
هزینه خانه: 16,549 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - ددلاین ثبت نام: March 15, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • ارائه اصل مدرک پیش دانشگاهی، دیپلم و ریز نمرات
  • شرکت در آزمون SAT