x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه بینگامتون آمریکا در رشته پرستاری

امروزه سیستم های پیچیده مراقبت های بهداشتی نیاز به بهترین آموزش ها برای تربیت حرفه ای نیروهای پرستاری دارد.دانشکده پرستاری دِکِر دانشگاه بینگامتون برای کسب این مهم، دانشجویان خود را در دوره 4 ساله پرستاری با استاندارد های به روز و حرفه ای این رشته آموزش می دهد. فارغ التحصیلان این دوره می توانند در امتحان کسب مجوز فعالیت های پرستاری (NCLEX-RN) که برای تبدیل شدن به پرستاران حرفه ای نیاز است، شرکت کنند. آمار نشان می دهد که فارق التحصیلان این دوره میانگین نمرات بالاتری در این آزمون نسبت به میانگین کشوری کسب می کنند.

رشته تحصیلی :
پرستاری
این رشته در جهت آماده سازی پرستاران برای کار در بیمارستان های دولتی و خصوصی، مطب دکتر، مراکز توانبخشی، کلینیک ها و ... آموزش های لازم را برای دانشجویان فراهم می کند. مباحثی که در این رشته تدریس می شوند شامل علوم پرستاری، اصول تحقیقات پزشکی و توانایی مدیریت کادر پزشکی می باشد. علاوه بر مباحث تئوری دوره های تحصیلی پرستاری به آموزش عملی پرستاران که منجر به آشنایی با محیط های بیمارستانی و درمانی می شود نیز می پردازد.
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : بینگامتون
هزینه خدمات اضافی : 5,218 دلار
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : دیپلم
حداقل نمره تافل : 80
حداقل نمره آیلتس : 6.5
مبلغ دقیق شهریه : 24,660 دلار
هزینه خانه : 16,549 دلار
کشور : آمریکا
دانشگاه :
دانشگاه بینگامتون
رتبه: ‎801-1000
یکی از چهار دانشگاه تحت سیستم ایالتی نیویورک می باشد. این دانشگاه اهمیت بسیاری به تحقیق در رشته های علمی، ریاضیات، مهندسی و هنر می دهد. برای همگام سازی خود با نیاز های قرن 21 برای آموزش های نوین، این دانشگاه مداوم در حال نوسازی و بهبود بخشی سیستم های خود از جمله کتابخانه خود و نزدیک کردن سیستم های خود به پشتیبانی کامل از ارائه خدمات به صورت تمام آنلاین است. این دانشگاه به عنوان کالجی کوچک در این ایالت شروع به فعالیت کرد و امروزه با بیش از 17,700 دانشجو یکی از سریعترین پیشرفت ها را بین تمامی دانشگاه های آمریکا داشته است.
شرایط :
  • ارائه اصل مدرک پیش دانشگاهی، دیپلم و ریز نمرات
  • شرکت در آزمون SAT
طول دوره : 4 سال
ددلاین : ترم: پائیز - شروع: August 23, 2020 - ددلاین ثبت نام: February 15, 2021

پیشنهادات مشابه