۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آمریکا

پذیرش تحصیلی دکترا در دانشگاه براون آمریکا در رشته شیمی

دوره دکترا شیمی در دانشگاه براون، فرصت بسیار عالی برای انجام تحقیقات علمی مهم در شیمی فیزیکی، معدنی، آلی، بیولوژیکی و نانو ارائه می دهد. این دوره شامل چندین پروژه تحقیقاتی خوب و با بودجه است که اساس پایان نامه های دانشجویان بر اساس این پروژه هاست.

دانشجویان ورودی سال اول این دوره، نیازی به تدریس ندارند و کلاس های تخصصی رشته خود را پشت سر خواهند گذاشت. ویژگی بارز برنامه دکترای دانشگاه براون در رشته شیمی این است که تقریباً همه دانشجویان تحقیق خود را در نیمسال دوم سال اول شروع می کنند. در طول ترم های بعدی، پروژه تحقیقاتی به مسئولیت اصلی دانشجو تبدیل می شود و به سمت دکترا می رسند. پایان نامه معمولاً طی چهار یا پنج سال تدوین می شود.

شهریه دوره دکترا شیمی این دانشگاه بین $57,112- $68,734 تخمین زده شده

کشور: آمریکا
دانشگاه:
دانشگاه براون
رتبه: ‎57
دانشگاه منطقه رودآیلند یک دانشگاه خصوصی محسوب می شود که در سال 1764 تاسیس شده است که از این نظر هفتمین دانشگاه تاسیس شده در آمریکا محسوب می شود. این دانشگاه اولین موسسه عالی در آمریکاست که برای اولین بار دانشجویان را بدون درنظر گرفتن ملیت، دین، فرهنگ و ... در خود می پذیرفت. برنامه های مهندسی در سال 1847 در این مجموعه تدریس می شد و جزو اولین برنامه هایی بود که ارائه مدرک دکترا می کرد. پس از آن تغییر در برنامه های تحصیلی و چارت های درسی این دانشگاه باعث تغییر در کل سیستم آموزشی دانشگاه ها شد. پذیرش تحصیلی مقطع لیسانس در این دانشگاه بسیار رقابتی بوده و درصد کمی (حدود 6%) از کسانی که برای دریافت پذیرش اقدام می کنند، در این دانشگاه پذیرفته می شوند.
رشته تحصیلی:
رشته شیمی
رشته شیمی علم بررسی مواد در اتم، مولکول و پیوندهاست که با شناخت ساختار و خواص آنها و نحوه تغییرات در صورت ترکیب با مواد دیگر است. شیمی علوم پایه برای ادامه در گرایش های بیولوژی، بیوتکنولوژی، پزشکی و دندانپزشکی، داروسازی و رشته های متعدد مهندسی مورد استفاده قرار می گیرد در حالی که شیمی صنایع بیشتر در صنایع غذایی، داروسازی، پتروشیمی، الیاف مصنوعی، بهداشتی و آرایشی و صنایع تولید لوازم خانگی کاربرد دارد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: رود آیلند
طول دوره: 5 سال
مبلغ دقیق شهریه: 62,923 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: August 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: December 15, 2021
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 7
شرایط:
  • ارائه اصل مدرک لیسانس و ریزنمرات
  • نیازی به شرکت در آزمون GRE نیست