x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی پزشکی در دانشگاه براون آمریکا

دوره معتبر و شناخته شده پزشکی در دانشگاه براون، علاوه بر شرایط سخت ورود برای دانشجویان، هزینه بالایی نیز برای شهریه سالانه دارد. البته این هزینه ها با در نظر گرفتن سطح آموزشی این دانشگاه و اعتبار مدرک آن، منطقی بنظر می رسند. این دوره در مدرسه پزشکی آلپرت این دانشگاه تدریس می شود که سالانه بیش از 120 فارق التحصیل پزشکی از آن مدرک دریافت می کنند.

رشته تحصیلی :
پزشکی
پزشکی یک دانش کاربردی است، هدف آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌دیدگان است. این منظور با شناخت بیماری ها، تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. دانش پزشکی بر طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف دانش پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است.
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : رود آیلند
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : دیپلم
حداقل معدل : 16
مبلغ دقیق شهریه : 63,082 دلار
کشور : آمریکا
دانشگاه :
دانشگاه براون
رتبه: ‎57
دانشگاه منطقه رودآیلند یک دانشگاه خصوصی محسوب می شود که در سال 1764 تاسیس شده است که از این نظر هفتمین دانشگاه تاسیس شده در آمریکا محسوب می شود. این دانشگاه اولین موسسه عالی در آمریکاست که برای اولین بار دانشجویان را بدون درنظر گرفتن ملیت، دین، فرهنگ و ... در خود می پذیرفت. برنامه های مهندسی در سال 1847 در این مجموعه تدریس می شد و جزو اولین برنامه هایی بود که ارائه مدرک دکترا می کرد. پس از آن تغییر در برنامه های تحصیلی و چارت های درسی این دانشگاه باعث تغییر در کل سیستم آموزشی دانشگاه ها شد. پذیرش تحصیلی مقطع لیسانس در این دانشگاه بسیار رقابتی بوده و درصد کمی (حدود 6%) از کسانی که برای دریافت پذیرش اقدام می کنند، در این دانشگاه پذیرفته می شوند.
شرایط :
  • شرکت در آزمون MCAT
  • ارائه مدرک دیپلم، پیش دانشگاهی و ریز نمرات
  • گذراندن دروس استدلال کمی، زیست، شیمی، فیزیک و Writing با حداقل نمره B
  • شرکت در مصاحبه حضوری
  • اثبات مهارت در زبان انگلیسی (اشاره به آزمون و حداقل نمره نشده)
طول دوره : 4 سال
ددلاین : ترم: پائیز - شروع: August 24, 2021 - ددلاین ثبت نام: November 1, 2020

پیشنهادات مشابه