۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آمریکا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه کالیفرنیا دیویس در رشته ی تئاتر

این رشته متشکل از چهار شاخه - رسانه های تعاملی ، فرهنگ / محیط زیست ، متن / تاریخ و تجسم ارئه میشود که به  زیرشاخه های مطالعات رقص ، انسان شناسی ، جامعه شناسی ، مطالعات فیلم ، فرهنگ تصویری ، زبانشناسی ، مطالعات ادبی ، مردم نگاری ، اتنوموزولوژی ، نظریه فمینیستی و مطالعات زنان ، مطالعات فن آوری فرهنگی ، مطالعات قومی و مطالعات فرهنگی تقسیم میشود.

کشور: آمریکا
دانشگاه:
دانشگاه ایالتی دیویس کالیفرنیا
رتبه: ‎112
دانشگاه کالیفرنیا، دیویس (به انگلیسی: University of California Davis) از معتبرترين دانشگاه‌های آمریکا به حساب می‌آید. این دانشگاه در شهر دیویس در نزدیکی شهر ساکرامنتو از ایالت کالیفرنیا واقع است. پردیس این دانشگاه با دارا بودن مساحتی حدود ۲۱۰۰ هکتار، دومین پردیس بزرگ دانشگاه‌های کالیفرنیا بعد از دانشگاه کالیفرنیا، مرسد است. دانشگاه کالیفرنیا در دیویس هم‌چنین پس از لس‌آنجلس و برکلی بیشترین تعداد پذیرش دانشجو را دارا است. موسسه کارنگی (Carnegie Foundation) دانشگاه UCD را، به‌عنوان یک دانشگاه پژوهشی پزشکی جامع همراه با برنامه‌های پزشکی، دامپزشکی و سطح بالای فعالیت پژوهشی، معرفی کرده است. دانشگاه دیویس به‌عنوان یکی از 10 دانشگاه برتر در کشور رتبه‌بندی می‌شود و همچنین در شمار بهترین دانشگاه‌های جهان است. دانشگاه دیویس، یکی از دانشگاه‌های Public Ivy است که جزء 10 دانشگاه برتر پژوهشی در آمریکا محسوب می‌شود. دوره‌های مربوط به دوره‌های تحصیلی بعد از لیسانس این دانشگاه، از دانشگاه‌های دیگر متمایز است که انجمن تحقیقاتی دانشگاه‌های آمریکا (United States National Research Council) این دوره‌های تحصیلی را جزء 10 دوره تحصیلی برتر مور نظر خود قرار داده است. مهم‌ترین این دوره‌های تحصیلی شامل: اقتصاد کشاورزی، حشره‌شناسی، زیست‌شناسی تکاملی، زیست‌شناسی گیاه و محیط‌شناسی (اکولوژی) می‌باشند. همچنین انجمن تحقیقاتی دانشگاه‌های آمریکا (NRC) یک‌سوم از دوره‌های تحصیلی بعد از لیسانس دانشگاه دیویس را، جزء 25% از رشته‌های مهم موردنظر خود، رتبه‌بندی کرده است. دانشگاه دیویس به عنوان یکی از ۱۰ دانشگاه برتر پژوهشی آمریکا نیز به شمار می آید. این دانشگاه پنجمین دانشگاه برتر دولتی آمریکا به شمار می رود. همچنین در رتبه‌بندی مؤسسه تایمز در سال ۲۰۲۰ این دانشگاه رتبه ۵۵ را در بین دانشگاه‌های جهان از آن خود کرده‌ است.در رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهان QS در سال ۲۰۲۰ دانشگاه کالیفرنیا، دیویس در رتبه ۱۰۴دنیا و ۳۱ آمریکا قرار گرفته‌ است. چهار کالج دانشگاه و شش مدرسه حرفه ای دانشگاه بیش از 100 رشته کارشناسی ارشد و 96 برنامه کارشناسی ارشد ارائه می دهند. UC دیویس فارغ التحصیلان بیش از سایر دانشگاه های کالیفرنیا فارغ التحصیلان دانشگاه است و هر ساله بیش از 8.1 میلیارد دلار در اقتصاد این ایالت کمک می کند. در سال 2017 ، UC دیویس 177 پرونده اختراع و 159 درخواست ثبت اختراع ثبت کرد.
رشته تحصیلی:
تئاتر یکی از شاخه های هنرهای نمایشی است که از اجرا کنندگان ، بطور معمول بازیگران استفاده می کند تا تجربه یک واقعه تخیلی و یا واقعی را برای مخاطبان زنده در یک مکان خاص، اغلب در یک صحنه اجرا کند. بازیگران ممکن است این تجربه را از طریق ترکیب ژست ها، گفتار، آهنگ، موسیقی و رقص به مخاطب منتقل کنند. رشته تحصیلی تئاتر مباحث پایه ای تئاتر را بررسی می کند و علاوه بر مباحث تئوری به اصول فنی صحنه و اجرا نیز می پردازد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: دیویس
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 14,495 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: March 29, 2021 - ددلاین ثبت نام: November 30, 2021
حداقل نمره آیلتس: 7
حداقل معدل: 3