x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آمریکا

پذیرش تحصیلی دندان پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا، سن فرانسیسکو آمریکا

آزمون DAT) Dental Admission Test)

آزمون پذیرش دندانپزشکی یک آزمون استاندارد چند گزینه ای است که برای دانشجویان دندانپزشکی در ایالات متحده و کانادا انجام می شود. DAT یک تست مبتنی بر رایانه است که تقریباً در هر روز از سال شما می توانید در آن شرکت کنید. 

دانشکده دندانپزشکی دانگاه کالیفرنیا، سن فرانسیسکو دوره منحصر به فردی با رعایت تعادل بین مباحث بالینی، فرصت های تحقیقاتی و ارائه خدمات به جامعه، شما را برای افزایش دانش رشته دندان پزشکی و فعالیت تحت سیستم های درمانی متفاوت آماده می کند.

کشور: آمریکا
دانشگاه:
دانشگاه کالیفرنیا، سن فرانسیسکو
رتبه: ‎+1000
دانشگاه دولتی سن فرانسیسکو ایالت آمریکا، یک دانشگاه تمام پزشکی است، که دوره های تحصیلی و تحقیقاتی در مقاطع مختلف برای رشته پزشکی برگزار می کند. در کنار مباحث آموزشی، این مجموعه دارای یک مرکز درمانی نیز هست که رتبه 7ام را میان تمامی مراکز درمانی آمریکا داراست. به عنوان قدیمی ترین دانشگاه غرب آمریکا، از لحاظ آموزشی و تحقیقاتی هم این دانشگاه رتبه بندی مطلوب در سطح آمریکا و دنیا دارد. دوره ای تحصیلی این دانشگاه شامل 19 دوره در مقطع دکترا، 11 دوره در مقطع کارشناسی ارشد و چندین دوره ارائه مدرک دیگر می باشد.
رشته تحصیلی:
شامل مطالعه، تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری های مربوط به دهان یا دندان می باشد و به ساختارها و بافتهای مجاور و مرتبط، به ویژه در ناحیه فک و صورت نیز می پردازد. دانشجویان رشته دندانپزشکی باید از دست هایی ماهر و توانمند برخوردار باشند، چون بسیاری از کارهای دندانپزشکی، از تراش دندان گرفته تا بازسازی دندان، نیاز به دست‌هایی هنرمند و توانا دارد تا بتوان به نحو احسن، کارهای ظریف دندانپزشکی را انجام داد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: سن فرانسیسکو
طول دوره: 4 سال
هزینه ورودی: 75 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 62,665 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 11, 2021 - ددلاین ثبت نام: October 15, 2020
شرایط:
  • گذراندن دوره مقدماتی شامل دروس شیمی عمومی، شیمی ارگانیک، زیست، فیزیولوژی، میکروبیولوژی، ریاضیات، آمار و زبان انگلیسی و یا شرکت در آزمون AP و یا آزمون IB
  • ارائه مدارک گذراندن دوره های مقدماتی و ریز نمرات
  • شرکت در آزمون DAT
  • ارائه سه توصیه نامه
  • شرکت در مصاحبه حضوری
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021