۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آمریکا

پذیرش تحصیلی داروسازی در دانشگاه کالیفرنیا، سن فرانسیسکو آمریکا

آزمون PCAT(Pharmacy College Admission Test)
آزمون پذیرش دانشکده داروسازی یک تست استاندارد و مبتنی بر رایانه است که توسط سیستم Pearson Education Inc برگزار می شود. این آزمون در ماه های ژانویه، جولای و سپتامبر ارائه می شود. این آزمون شامل بخش های نوشتاری، زیست شناسی، شیمی، خواندن انتقادی و بخش های کمی استدلال است.

این دوره تحصیلی بر خلاف دوره های معمول در سه سال ارائه می شود و به جای 3 ترم در سال 4 ترم درسی در آن گنجانده شده است. این دوره مبتنی بر تفکر علمی است، و شما را با دانش های بنیادی رشته داروسازی آشنا می کند.

کشور: آمریکا
دانشگاه:
دانشگاه کالیفرنیا، سن فرانسیسکو
رتبه: ‎+1000
دانشگاه دولتی سن فرانسیسکو ایالت آمریکا، یک دانشگاه تمام پزشکی است، که دوره های تحصیلی و تحقیقاتی در مقاطع مختلف برای رشته پزشکی برگزار می کند. در کنار مباحث آموزشی، این مجموعه دارای یک مرکز درمانی نیز هست که رتبه 7ام را میان تمامی مراکز درمانی آمریکا داراست. به عنوان قدیمی ترین دانشگاه غرب آمریکا، از لحاظ آموزشی و تحقیقاتی هم این دانشگاه رتبه بندی مطلوب در سطح آمریکا و دنیا دارد. دوره ای تحصیلی این دانشگاه شامل 19 دوره در مقطع دکترا، 11 دوره در مقطع کارشناسی ارشد و چندین دوره ارائه مدرک دیگر می باشد.
رشته تحصیلی:
رشته داروسازی
داروسازی علم و تکنیک تهیه، توزیع و بررسی داروها و ارائه خدمات بالینی است. به طور کلی این یک رشته بهداشتی محسوب می شود که علوم بهداشتی را با علوم دارویی پیوند می دهد و هدف از آن استفاده از ایم ، موثر و مقرون به صرفه از داروها است. از آنجا که امروزه بیشتر داروها توسط کارخانه های فعال در صنعت داروسازی تولید می شوند، این روش حرفه به سمت بالینی شدن گرایش پیدا کرده است. به عنوان پیش فرض ، داروسازی به عنوان یک حرفه در خدمت جامعه و سطح کلی اجتماع طبقه بندی می شود. ارائه خدمات و مراقبت مستقیم بیمار در رشته داروسازی، به عنوان داروسازی بالینی شناخته می شود. دامنه فعالیت یک داروساز امروزه، علاوه بر روش های سنتی شامل تدوین و ترکیب داروها، فعالیت های مدرن مرتبط با سیستم های سلامتی دنیای امروز را هم که شامل خدمات بالینی ، بررسی داروهای ایمنی و کارآیی و ارائه اطلاعات مربوط به داروها را می شود، در بر دارد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: سن فرانسیسکو
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 63,226 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: October 11, 2022 - ددلاین ثبت نام: November 1, 2021
حداقل معدل: 15
شرایط:
  • گذراندن دوره مقدماتی شامل دروس شیمی عمومی، شیمی ارگانیک، زیست، فیزیولوژی، میکروبیولوژی، ریاضیات، آمار و زبان انگلیسی
  • در صورتی که دوره مقدماتی گذرانده شده باشد، باید توسط دانشگاه بررسی و تائید شود
  • دریافت گواهینامه کاورزی (Intern licence) از مراجع ایالتی
  • اثبات عدم سوء پیشینه
  • شرکت در آزمون PCAT