۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آمریکا

پذیرش تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه کالیفرنیا سانتا باربارا آمریکا در رشته تئاتر

دوره تئاتر و رقص در دانشگاه سانتا بارابارا یک محیط پویا برای مطالعه تئاتر و رقص را فراهم می کند. مأموریت این بخش توسعه و پرورش ظرفیت دانشجویان برای بیان احساسات خود و تفکر انتقادی است. هدف اصلی آموزش بازیگران ، رقصندگان ، طراحان ، کارگردانان و نمایشنامه نویسان برای کارهای حرفه ای است. 

کشور: آمریکا
دانشگاه:
دانشگاه ایالتی کالیفرنیا سانتا باربارا
رتبه: ‎152
دانشگاه کالیفرنیا، سانتا باربارا (به انگلیسی: University of California, Santa Barbara) یک دانشگاه پژوهشی عمومی و یکی از ده پردیس اصلی سیستم دانشگاهی کالیفرنیا است. این دانشگاه در محلی ۴۱۴ هکتاری در گولیتا، کالیفرنیا، ایالات متحده در ۸ مایلی سانتا باربارا و ۱۰۰ مایلی شمال غرب لس آنجلس واقع است. این دانشگاه یکی از لیگ آیوی عمومی است.
رشته تحصیلی:
تئاتر یکی از شاخه های هنرهای نمایشی است که از اجرا کنندگان ، بطور معمول بازیگران استفاده می کند تا تجربه یک واقعه تخیلی و یا واقعی را برای مخاطبان زنده در یک مکان خاص، اغلب در یک صحنه اجرا کند. بازیگران ممکن است این تجربه را از طریق ترکیب ژست ها، گفتار، آهنگ، موسیقی و رقص به مخاطب منتقل کنند. رشته تحصیلی تئاتر مباحث پایه ای تئاتر را بررسی می کند و علاوه بر مباحث تئوری به اصول فنی صحنه و اجرا نیز می پردازد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: سانتاباربارا
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 27,750 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 21, 2022 - ددلاین ثبت نام: November 30, 2021
حداقل نمره آیلتس: 7
حداقل معدل: 3.2