x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آمریکا

پذیرش تحصیلی - لیسانس - دانشگاه colorado state-آمریکا-رشته مدیریت بازرگانی-امور مالی-رشته مالی املاک و مستغلات

رشته مدیریت بازرگانی - امور مالی - رشته مالی املاک و مستغلات در دانشگاه ایالتی کلرادو به منظور آماده سازی دانشجویان مقطع کارشناسی برای ورود به حرفه امور مالی با دانش جامع و مهارت های دنیای واقعی در حوزه تأکید خود طراحی شده است.در رتبه‌بندی دانشگاهٔ جهان QS در سال ۲۰۲۰ دانشگاه کلرادو بولدر در رتبه ۲۰۶ دنیا و ۴۷ آمریکا قرار گرفته‌است. همچنین بر اساس رتبه‌بندی مؤسسه تایمز در سال ۲۰۲۰ این دانشگاه در رتبه ۱۲۴دانشگاه‌های جهان قرار دارد.

کشور: آمریکا
دانشگاه:
دانشگاه ایالتی کلرادو
رتبه: ‎442
دانشگاه دولتی ایالت کلرادو شناخته شده ترین موسسه آموزش عالی در این ایالت است. تا به امروز بیش از 230،000 مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و مدارک تخصصی دیگر در دانشگاه کلرادو اعطا شده است. این دانشگاه علاوه بر برطرف کردن مسائل مهم منطقه ای و جهانی ، تجربه یادگیری دانشجویان را غنی و ارزشمند می کند. با این رویکرد تمرینات کلاسی با تجربه های محیطی و آزمایشگاهی ترکیب می شود.
رشته تحصیلی:
با تاکید بر واحدهای تخصصی از جمله حسابداری مالی ، حسابداری مدیریت ، امور مالی تجاری ، مدیریت مالی ، حسابداری در مدیریت استراتژیک و گزارش مالی بین المللی، ترکیب دو مبحث کسب و کار و امور مالی با توجه به نیاز روزافزون موسسات و شرکت ها به دانش تخصصی در این زمینه دانشجویان را برای ورود به بازارکار آماده می کند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: فورت کالینز
طول دوره: چهار سال
مبلغ دقیق شهریه: 26,203 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 1,532 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: January 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: November 1, 2020
حداقل نمره تافل: 79
حداقل نمره آیلتس: 6.5
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱