x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آمریکا

پذیرش تحصیلی-لیسانس-در دانشگاه کلرادو در کشور آمریکا برای رشته علوم کامپیوتر

دانشجویان رشته علوم کامپیوتر در دانشگاه ایالتی کلرادو ، روش های محاسباتی گام به گام برای حل مشکلات از طریق رمزگذاری  ذخیره ، ردیابی و تبدیل اطلاعات را مطالعه می کنند و نظریه ، معماری و کاربرد رایانه ها را یاد می گیرند.

کشور: آمریکا
دانشگاه:
دانشگاه ایالتی کلرادو
رتبه: ‎442
دانشگاه دولتی ایالت کلرادو شناخته شده ترین موسسه آموزش عالی در این ایالت است. تا به امروز بیش از 230،000 مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و مدارک تخصصی دیگر در دانشگاه کلرادو اعطا شده است. این دانشگاه علاوه بر برطرف کردن مسائل مهم منطقه ای و جهانی ، تجربه یادگیری دانشجویان را غنی و ارزشمند می کند. با این رویکرد تمرینات کلاسی با تجربه های محیطی و آزمایشگاهی ترکیب می شود.
رشته تحصیلی:
علوم رایانه یا علوم کامپیوتر به مجموعهٔ مطالعاتی گفته می‌شود که به زیربناهای نظری، روش‌های طراحی و ساخت و چگونگی استفاده از رایانه می‌پردازند. علوم کامپیوتر رویکردی علمی و عملی به محاسبات (computation) و کاربردهای آن است. این علم به بررسی سیستماتیک: امکان‌پذیری، ساختار، پیاده‌سازی و مکانیزمِ محاسبه‌های روشمند (یا الگوریتم) می‌پردازد؛ که مبنای آن کسب، نمایش، پردازش، ذخیره‌سازی، ارتباط و دسترسی به اطلاعات است. رشته علوم کامپیوتر را می‌توان به زیررشته‌های نظری و عملی بسیاری تقسیم کرد. بعضی از این زیررشته‌ها، نظیر نظریه پیچیدگی محاسباتی (که خواص اساسی مشکلات محاسباتی و قابل حل بودن آن‌ها را بررسی می‌کند) بسیار انتزاعی هستند، این در حالی است که زیررشته‌های دیگر مانند گرافیک کامپیوتری به بررسی کاربردهای قابل لمس تر در دنیای واقعی تأکید دارند. اکثر زیررشته‌های علوم کامپیوتر بر چالش‌های موجود در اجرای محاسبات تمرکز دارند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: فورت کالینز
طول دوره: چهارسال
مبلغ دقیق شهریه: 30,641 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 1,204 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: January 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: November 1, 2020
حداقل نمره تافل: 79
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 3.4
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱