x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تور

تور کنفرانس بیماری های عفونی در بزرگسالان در بوستون آمریکا

کنفرانس بیماری های عفونی در بزرگسالان توسط دانشکده پزشکی هاروارد برگزار می شود. این کنفرانس به برسسی بیماریهای عفونی در بزرگسالان به روزرسانی های مهم و رویکردهای پیشرفته برای پیشگیری، تشخیص و مدیریت بیماری های عفونی شایع، چالش برانگیز، نادر و در حال ظهور می پردازد. این مجموعه طیف وسیعی از جلسات موردی، تعاملی و حل مسئله با شرکت پزشکان متخصص در این زمینه را شامل می شود. مباحث با تأثیر عمده در امور بالینی مورد تأکید قرار گرفته است. این شامل عفونتهایی با اهمیت ملی و بین المللی می شود.

این دوره آموزشی هایی را ارائه می دهد که شرکت کنندگان با تحولات اخیر در زمینه پیشگیری و مدیریت عفونت ها، از جمله جدیدترین داروهای ضد باکتری ، ضد ویروسی و ضد انگل آشنا شوند.

رشته تحصیلی :
پزشکی
پزشکی یک دانش کاربردی است، هدف آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌دیدگان است. این منظور با شناخت بیماری ها، تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. دانش پزشکی بر طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف دانش پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است.
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : ماساچوست
تاریخ و زمان کنفرانس : April 28, 2020
هزینه تور : 1,445 دلار
کشور : آمریکا
شرایط :
  • این دوره مناسب پزشکان عمومی، پرستاران و متخصصان فعال در این زمینه است
طول دوره : 4 روز
ددلاین : ددلاین ثبت نام: April 28, 2020
▪️ هزینه اقامت‌‌، بلیط هواپیما و دیگر هزینه‌های جانبی به عهده خود متقاضی می‌باشد.

پیشنهادات مشابه