۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آمریکا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه کرنل آمریکا در رشته بوم شناسی

این دوره دانشجویان را با مفاهیم و رویکردهای تحقیقاتی در بوم شناسی و تکامل آشنا می سازد (از طریق سمینارها و کار کلاس درس) و همچنین مطالعه عمیق در یک یا چند زیر رشته (بطور معمول با هدایت کمیته ویژه دانشجویی)برای آنها در نظر گرفته شده است. این دوره خاص تحصیلی متناسب با نیازهای هر دانشجو تنظیم می شود. در این مجموعه امکانات بی نظیر برای دانشجویان از جمله آزمایشگاه های مجهز و پیشرفته و ککتابخانه کامل، تدارک دیده شده. تمامی دانشجویان این دوره موظف به تدریسیاری در 2 ترم هستند.

کشور: آمریکا
دانشگاه:
دانشگاه کرنل
رتبه: ‎14
دانشگاهی در ایالت نیویورک آمریکا است که در سال 1865 تاسیس شد. چشم انداز اصلی این دانشگاه کشف، حفظ و گسترش دانش، آموزش نسل بعدی دانشمدان بین المللی و ترویج فرهنگ تحقیق در سراسر جهان و نه محدود به جامعه کرنل، است. همچنین افزایش کیفیت زندگی دانشجویان، شهروندان نیویورک و در نهایت تمام افراد دنیا هم جزو ماموریت های این دانشگاه محسوب می شود.
رشته تحصیلی:
رشته بوم شناسی
این رشته زیر مجموعه ای از رشته زیست محسوب می شود که در مورد فعل و انفعالات موجودات زنده و محیط بیوفیزیکی آنها، که شامل اجزای بیوتیک و غیر زنده است، می باشد. مباحث اصلی این رشته شامل تنوع زیستی، توزیع، زیست توده، و جمعیت موجودات زنده و همچنین همکاری و رقابت در داخل و بین گونه ها است. اکوسیستم ها به طور پویا، در تعامل با سیستم های ارگانیسم، اجتماعاتی که آنها تشکیل می دهند و اجزای غیر زنده محیط، هستند. بوم شناسی مترادف با محیط زیست، تاریخ طبیعی یا علم محیط زیست نیست. این با علم ارتباط نزدیکی با زیست شناسی تکاملی و ژنتیک دارد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: نیویورک
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 20,800 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: August 29, 2022 - ددلاین ثبت نام: December 1, 2021
حداقل نمره تافل: 100
حداقل نمره آیلتس: 7
شرایط:
  • ارائه اصل مدرک لیسانس و ریزنمرات
  • سه توصیه نامه از استادان دروس تخصصی رشته
  • نیازی به شرکت در آزمون GRE نیست