x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه کریتون آمریکا در رشته میکروبیولوژی پزشکی

دانشجویان پذیرفته شده در این دوره شهریه نمی پردازند

در دانشگاه کریتون، شما می توانید به تجهیزات تخصصی، منابع و تخصص گسترده یک دانشگاه بزرگ، اما با اندازه کلاس کوچک دسترسی داشته باشید. از این طریق شنا امکان تعامل منظم با اعضای هیئت علمی و سایر دانشجویان در گروه خود دارید، همچنین آموزش های عملی با تجهیزات و ابزارهای تحقیقاتی در آزمایشگاه وجود دارد. تحقیقات در این دانشگاه هدف اصلی است و با این کار شما به بخشی بزرگتر برای خدمت به دیگران و ایجاد دنیایی بهتر کمک خواهید کرد.

رشته تحصیلی :
میکروبیولوژی پزشکی و مولکولی
هدف این دوره ارائه آموزش در جنبه های نظری و عملی میکروبیولوژی پزشکی با تمرکز بر روش های بالینی برای تشخیص و مدیریت بیمار و تکنیک های بیولوژیکی مولکولی در آزمایشگاه های تحقیقاتی و تشخیصی است. فارغ التحصیلان در هر دو بخش خصوصی و دولتی توسط کارفرمایان بسیار مورد تقاضا هستند و این فرصت را دارند که مشاغل موفقی را در زمینه های مختلف بدست آورند. برخی از فارغ التحصیلان برای انجام امتحانات MRCPath ، می توانند به عنوان میکروبیولوژیست تشخیصی (دانشمندان زیست پزشکی) یا دانشمندان بالینی فعالیت کنند، یا مدارک بالاتر مانند PhD یا MD را دنبال کنند. برخی دیگر در صنعت مانند شرکتهای بزرگ دارویی یا سایر شرکتهای خصوصی مشغول به کار می شوند
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : اوماها
هزینه ورودی : 50 دلار
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
حداقل نمره تافل : 90
حداقل نمره آیلتس : 6.5
حداقل معدل : 17
مبلغ دقیق شهریه : رایگان
کشور : آمریکا
دانشگاه :
دانشگاه کریتون
رتبه: ‎+1000
دانشگاه خصوصی شهر اوماها در ایالت نِبرَسکا قرار دارد. این دانشگاه نسبتا دانشگاه کوچکی محسوب می شود و حدود 8393 دانشجو در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتر در این دانشگاه در حال تدریس هستند. 9 دانشکده این دانشگاه دوره های متنوعی برای تمامی مقاطع، به صورت حضوری و آنلاین ارائه می دهند و برنامه های جانبی نیز با اهدای مدرک معتبر در این دانشگاه برگزار می شود. دانشکده های پزشکی (داروسازی، پرستاری و دندان پزشکی ) و دانشکده حقوق این دانشگاه شناخته شده هستند.
شرایط :
  • ارائه اصل مدرک لیسانس و ریزنمرات
  • ارائه سه توصیه نامه
  • شرکت در آزمون GRE
  • گذراندن دروس پیش نیاز در مقطع لیسانس( میکروبیولوژی، زیست، امیونولوژی و...)
ددلاین : ترم: پائیز - شروع: August 21, 2021 - ددلاین ثبت نام: February 1, 2021

پیشنهادات مشابه