۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آمریکا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه دلاوِر آمریکا در رشته اخترشناسی

تقریباً یک قرن است که دانشکده فیزیک و نجوم دانشگاه دلاور یک کلاس جهانی را برای تحصیل در رشته فیزیک فراهم کرده است. فارغ التحصیلان ما به انواع مختلفی از دوره های تحصیلات عالی علوم فیزیکی و مهندسی می پیوندند و در نهایت وارد بازارکار می شوند.

کشور: آمریکا
دانشگاه:
دانشگاه دلاوِر
رتبه: ‎491
دانشگاه دولتی شهر نیووارک بزرگترین دانشگاه ایالت دلاوِر می باشد که ریشه های آن به سال 1743 برمی گردد. در 8 دانشکده این دانشگاه 148 دوره کارشناسی و 121 دوره کارشناسی ارشد و 55 دوره در مقطع دکترا برگزار می شود. این دانشگاه اهمیت بسیاری به فعالیت های تحقیقاتی دانشجویان و هیئت علمی خود می دهد و به همین دلیل یکی از بالاترین شاخص های تحقیقاتی در موسسات آموزش عالی آمریکا داراست.
رشته تحصیلی:
رشته اخترشناسی
اخترشناسی، ستاره‌شناسی یا نجوم به دانش بررسی موقعیت، تغییرات، حرکت و ویژگی‌های فیزیکی و شیمیایی «اشیاء آسمانی» ازجمله ستاره‌ها، سیاره‌ها، دنباله‌دارها، کهکشان‌ها و رویدادهای آسمانی مانند شفق قطبی و تابش زمینه ی کیهانی گفته می‌شود که منشا آن‌ها در خارج از جو زمین است. اخترشناسی با رشته‌هایی همچون کیهان شناسی، فیزیک، شیمی و فیزیکِ حرکت ارتباط نزدیکی دارد. اخترشناسی یکی از قدیمی‌ترین علوم است. اخترشناسان در تمدن‌های اولیه ی بشری به‌دقت آسمان شب را بررسی می‌کردند و ابزارهای ساده ی اخترشناسی از همان ابتدا شناخته‌شده بودند. با اختراع تلسکوپ، تحولی عظیم در این رشته ایجاد شد و دوران اخترشناسی جدید آغاز شد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: نیووارک
هزینه خدمات اضافی: 20,386 دلار
هزینه ورودی: 75 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 34,160 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 24, 2022 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2022
حداقل نمره تافل: 79
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • ارائه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی و ریز نمرات (در صورت نیاز باید مورد تایید دانشگاه قرار بگیرد)
  • در صورت کسب نمره مطلوب در بخش زبان آزمون SAT یا ACT نیازی به ارائه مدرک زبان نیست