۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آمریکا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه دلاوِر آمریکا در رشته امنیت سایبری

این برنامه کارشناسی ارشد به گونه ای طراحی شده است که دانشجویان بتوانند آموزش های پیشرفته ای را در این زمینه کسب کنند. بر خلاف برنامه های دیگر که صرفاً بر امنیت فناوری اطلاعات متمرکز شده اند ، این برنامه بر طراحی نرم افزار و سیستم های ایمن، تجزیه و تحلیل امنیتی و سیستم های تجاری ایمن تأکید دارد. بنابراین فارغ التحصیلان این دوره در جدیدترین تئوری ها و شیوه های مورد نیاز برای پرداختن به چالش برانگیزترین مسائل مربوط به امنیت سایبری که امروزه جهان با آن روبرو است، مهارت خواهند داشت.

کشور: آمریکا
دانشگاه:
دانشگاه دلاوِر
رتبه: ‎491
دانشگاه دولتی شهر نیووارک بزرگترین دانشگاه ایالت دلاوِر می باشد که ریشه های آن به سال 1743 برمی گردد. در 8 دانشکده این دانشگاه 148 دوره کارشناسی و 121 دوره کارشناسی ارشد و 55 دوره در مقطع دکترا برگزار می شود. این دانشگاه اهمیت بسیاری به فعالیت های تحقیقاتی دانشجویان و هیئت علمی خود می دهد و به همین دلیل یکی از بالاترین شاخص های تحقیقاتی در موسسات آموزش عالی آمریکا داراست.
رشته تحصیلی:
رشته امنیت سایبری
امنیت سایبری کاربردی یک برنامه کاربردی است که سناریوهای امنیتی واقعی جهان را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. دانش آموزان یاد می گیرند از کامپیوترها در برابر هکرها محافظت کنند، شبکه های بی سیم را ایمن کنند، رایانه ها را در مقابل بدافزار حافظت کنند و تهدیدات امنیتی را شناسایی کنند. دانش جویان همچنین یاد می گیرند که چگونه کامپیوترهای مسکونی، مشاغل تجاری و تقاضاها را در شرکت های دولتی و خصوصی برای پرداختن به مسائل امنیت اینترنت در دنیای امروز یاد بگیرند. دانشجویان همچنین برای گواهی نامه های بین المللی صنعت امنیت سایبری CompTIA Security + و CompTIA CySA + آماده می شوند
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: نیووارک
هزینه ورودی: 75 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 34,162 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 1, 2020 - ددلاین ثبت نام: August 1, 2021
آیا GRE مورد نیاز است؟: بله
حداقل نمره تافل: 79
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 17
شرایط:
  • ارائه اصل مدرک لیسانس و ریز نمرات ( در رشته های مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر، علوم کامپیوتر، ریاضی، فیزیک و رشته های مربوط)
  • شرکت در آزمون GRE با حداقل Quantitative: 150, Verbal + Quantitative: 300