۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آمریکا

پذیرش تحصیلی تکنولوژی های رادیولوژی در دانشگاه آیووا آمریکا

دوره تکنولوژی های رادیولوژی در دانشگاه آیووا شامل کلیه مباحث رادیولوژی از CT اسکن تا MRI، CVI و BI را شامل می شود. تکنسین رادیولوژیک یک متخصص حرفه ای است که  مهارت بالایی در ارائه خدمات رادیولوژی با استفاده از انواع روش های مشخص دارد. این تکنسین تجهیزات رادیولوژیکی را تنظیم و استفاده می کند و فاکتورهای مناسب قرار گرفتن در معرض آن را تعیین می کند تا کیفیت بهینه رادیوگرافی با حداقل تابش اشعه در بیمار حاصل شود. رادیوگرافیست ها عمدتاً در بیمارستان ها، کلینیک ها و مطب پزشکان مشغول به کار هستند. آن ها با سایر اعضای تیم مراقبت های بهداشتی همکاری می کنند تا در تشخیص و معالجه بیماران کمک کنند.

کشور: آمریکا
دانشگاه:
دانشگاه آیووا
رتبه: ‎421
دانشگاه دولتی شهر آیووا در سال 1847 تاسیس شد و قدیمی ترین و دومین دانشگاه بزرگ ایالت آیووا محسوب می شود. حدود 32,535 دانشجو از 114 کشور دنیا و 50 ایالت آمریکا در این دانشگاه تحصیل می کنند. این دانشگاه 12 دانشکده دارد و حدود 200 رشته در این دانشگاه تدریس می شود. رشته های پزشکی، حقوق و هنرهای زیبا از شناخته شده ترین دوره های این دانشگاه است.
رشته تحصیلی:
رشته رادیولوژی
رادیولوژی یک رشته پزشکی است که از تصویربرداری پزشکی برای تشخیص و درمان بیماریها در بدن انسان و حیوان استفاده می کند. انواع تکنیک های تصویربرداری مانند رادیولوژی با اشعه X، سونوگرافی، توموگرافی کامپیوتری (CT)، پزشکی هسته ای از جمله توموگرافی انتشار پوزیترون (PET) و تصویربرداری با رزونانس مغناطیسی (MRI) برای تشخیص و درمان بیماری ها استفاده می شود. رادیولوژی مدرن شامل چندین حرفه مختلف مراقبت های بهداشتی است که به عنوان تیم با هم کار می کنند. رادیولوژیست یک پزشک است که آموزش های مناسب تحصیلات تکمیلی را به اتمام رسانده و تصاویر پزشکی را تفسیر می کند، این یافته ها را در قالب یک گزارش نوشتاری یا کلامی به پزشکان دیگر منتقل می کند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: آیووا
هزینه ورودی: 80 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 31,595 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: August 26, 2022 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2022
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • حداقل نمره آیلتس 6.5 و در همه فیلد ها حداقل 6
  • گذراندن دوره مقدماتی (در کالج) شامل دروس: رتوریک، علوم طبیعی، فیزیولوژی، روانشناسی و ...