۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آمریکا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه جانز هاپکینز آمریکا در رشته بیوتکنولوژی

دوره کارشناسی ارشد دانشگاه جانز هاپکینز در رشته بیوتکنولوژی اطلاعات کاملی از علوم پایه، علوم کاربردی و علوم آزمایشگاهی را با محوریت ورود به صنعت ارائه می دهد. این دوره به شما  پایه ای محکم در بیوشیمی، زیست شناسی مولکولی، زیست شناسی سلولی، ژنومیک و پروتئومیک می دهد. در این دوره ارائه پایان نامه اختیاری است. شما می توانید در این دوره به صورت پاره وقت و یا تمام وقت شرکت کرده و در گروه های تحقیقای و آزمایشات عملی شرکت کنید.

کشور: آمریکا
دانشگاه:
دانشگاه جانز هاپکینز
رتبه: ‎24
دانشگاه خصوصی شهر بالتیمر، در سال 1876 تاسیس شد. این دانشگاه به افتخار کمک های خیر خواهانه ی جانز هاپکینز که منجر به ساخت این مجموعه و بیمارستان در این منطقه شده است، به یاد او نامگذاری شده است. سیستم آموزش تحصیلات تکمیلی این دانشگاه بر اساس سیستم آموزشی دانشگاه های آلمان پایه گذاری شده است. این دانشگاه اولین دانشگاه تحقیقاتی در آمریکا به حساب می آید. این دانشگاه به 10 بخش یا دانشکده در 2 پردیس دانشگاهی خود تقسیم شده است.
رشته تحصیلی:
رشته بیوتکنولوژی
بیوتکنولوژی به ساده‌ترین بیان، فناوری مبتنی بر زیست‌شناسی است. این رشته دانشگاهی با تمرکز بر کاربرد علوم بیولوژیکی، بیوشیمی و ژنتیک در زمینه تهیه محصولات جدید و پیشرفته کشاورزی، زیست محیطی، بالینی و صنعتی از جمله بهره‌برداری تجاری از میکروب‌ها، گیاهان و حیوانات است.
شرایط سن: حداکثر 16 سال
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: بالتیمر
طول دوره: 2 سال
هزینه ورودی: 75 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 55,350 دلار
ددلاین: شروع: September 3, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 29, 2021
حداقل نمره تافل: 100
حداقل نمره آیلتس: 7
شرایط:
  • ارائه اصل مدرک لیسانس و ریزنمرات
  • گذراندن دروس عمومی و تخصصی شیمی و زیست