۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آمریکا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه مینه سوتا آمریکا در رشته داروشناسی آزمایشگاهی و بالینی

دوره داروشناسی این دانشگاه یک برنامه ابتکاری و بین رشته ای است که دانشجویان را برای انجام تحقیقات متشکل از دیدگاه های داروشناسی آزمایشگاهی و بالینی آموزش می دهد. این دوره برای دانشجویانی طراحی شده که علاقه به انجام پروژه های تحقیقاتی در راستای پیشرفت علم داروسازی و بهبود شرایط اقتصادی و مصرفی داروها دارند.

کشور: آمریکا
دانشگاه:
دانشگاه مینه سوتا
رتبه: ‎156
این دانشگاه دولتی در شهر توین سیتیز قرار دارد. این دانشگاه در چندین پردیس دانشگاهی فعالیت می کند که مهم ترین آنها پردیس توین سیتیز می باشد که بزرگترین و قدیمی ترین پردیس دانشگاهی این ایالت می باشد و حدود 51,327 دانشجو را در خود جای داده است. دانشگاه مینسودا اهمیت بسیاری به تحقیقات می دهد و جزو دانشگاه ها با بازده بسیار مطلوب در پروژه های تحقیقاتی محسوب می شود. در سال تحصیلی 2015-2016 بودجه تحقیقاتی این دانشگاه 881 میلیون دلار بوده است. فارق التحصیلان 19 دانشکده این دانشگاه تا به امروز 26 جایزه نوبل و 3 جایزه پولیتزر دریافت کرده اند.
رشته تحصیلی:
رشته داروشناسی
داروشناسی شاخه ای از علوم دارویی است که به مطالعه تاثیرات داروها می پردازد. تعریف دارو را به طورکلی یا جزئی می توان هر مولکول ساخت دست انسان، طبیعی یا ساخته بدن دانست که تاثیرات بیوشیمیایی یا فیزیولوژیکی بر روی سلول، بافت، اندام یا ارگانیسم های بدن می گذارد. با توجه به این تعریف می توان داروشناسی را مطالعات تعاملی بر روی روابط یک ارگانیسم زنده و مواد شیمیایی و عملکرد بیوشیمیایی طبیعی یا غیر طبیعی تاثیر آن دانست. زمینه های اصلی این رشته شامل ترکیبات و خواص دارویی، سنتز و طراحی دارو، مکانیزم های مولکولی و سلولی، مکانیزم ارگان ها و سیستم ها بدن، انتقال سیگنال و ارتباط سلولی، زیست شناسی شیمیایی، درمانی و کاربردهای پزشکی و قابلیت های ضد پاتوژن است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: تووین سیتیز
هزینه ورودی: 95 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 20,967 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: August 25, 2021 - ددلاین ثبت نام: November 29, 2021
آیا GRE مورد نیاز است؟: بله
شرایط:
  • ارائه اصل مدرک لیسانس و ریزنمرات
  • شرکت در آزمون GRE برای دانشجویان که دوره داروسازی خود را خارج از برنامه های آمریکا گذراند اند
  • ارائه سه عدد توصیه نامه
  • ارائه مقاله توضیحی از فعالیت های تحقیقاتی پیشین، روزمه و انگیزش نامه
  • ارائه مدرک آیلتس یا تافل ولی حداقلی مشخص نشده