x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی داروسازی در دانشگاه مینه سوتا آمریکا

آزمون PCAT(Pharmacy College Admission Test)
آزمون پذیرش دانشکده داروسازی یک تست استاندارد و مبتنی بر رایانه است که توسط سیستم Pearson Education Inc Inc برگزار می شود. این آزمون در ماه های ژانویه، جولای و سپتامبر ارائه می شود. این آزمون شامل بخش های نوشتاری، زیست شناسی، شیمی، خواندن انتقادی و بخش های کمی استدلال است.

دوره تحصیلی داروسازی این دانشگاه، رتبه دوم بهترین مدرسه داروسازی در کل آمریکا را در اختیار دارد. دوره داروسازی در دو پردیس دانشگاهی این دانشگاه همزمان برگزار می شود و کلاس ها به صورت کاملا آنلاین به هم متصل هستند تا بهترین تجربه آموزشی را برای دانشجویان فراهم آورند.

رشته تحصیلی :
داروسازی
داروسازی علم و تکنیک تهیه، توزیع و بررسی داروها و ارائه خدمات بالینی است. به طور کلی این یک رشته بهداشتی محسوب می شود که علوم بهداشتی را با علوم دارویی پیوند می دهد و هدف از آن استفاده از ایم ، موثر و مقرون به صرفه از داروها است. از آنجا که امروزه بیشتر داروها توسط کارخانه های فعال در صنعت داروسازی تولید می شوند، این روش حرفه به سمت بالینی شدن گرایش پیدا کرده است. به عنوان پیش فرض ، داروسازی به عنوان یک حرفه در خدمت جامعه و سطح کلی اجتماع طبقه بندی می شود. ارائه خدمات و مراقبت مستقیم بیمار در رشته داروسازی، به عنوان داروسازی بالینی شناخته می شود. دامنه فعالیت یک داروساز امروزه، علاوه بر روش های سنتی شامل تدوین و ترکیب داروها، فعالیت های مدرن مرتبط با سیستم های سلامتی دنیای امروز را هم که شامل خدمات بالینی ، بررسی داروهای ایمنی و کارآیی و ارائه اطلاعات مربوط به داروها را می شود، در بر دارد.
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : تووین سیتیز
هزینه ورودی : 75 دلار
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : دیپلم
حداقل نمره تافل : 79
حداقل نمره آیلتس : 6.5
مبلغ دقیق شهریه : 40,800 دلار
کشور : آمریکا
دانشگاه :
دانشگاه مینه سوتا
رتبه: ‎156
این دانشگاه دولتی در شهر توین سیتیز قرار دارد. این دانشگاه در چندین پردیس دانشگاهی فعالیت می کند که مهم ترین آنها پردیس توین سیتیز می باشد که بزرگترین و قدیمی ترین پردیس دانشگاهی این ایالت می باشد و حدود 51,327 دانشجو را در خود جای داده است. دانشگاه مینسودا اهمیت بسیاری به تحقیقات می دهد و جزو دانشگاه ها با بازده بسیار مطلوب در پروژه های تحقیقاتی محسوب می شود. در سال تحصیلی 2015-2016 بودجه تحقیقاتی این دانشگاه 881 میلیون دلار بوده است. فارق التحصیلان 19 دانشکده این دانشگاه تا به امروز 26 جایزه نوبل و 3 جایزه پولیتزر دریافت کرده اند.
شرایط :
  • ارائه مدرک دیپلم، پیش دانشگاهی و ریز نمرات
  • شرکت در آزمون PCAT
  • ارائه سه عدد توصیه نامه
  • شرکت در مصاحبه
طول دوره : 4 سال
ددلاین : ترم: پائیز - شروع: August 26, 2020 - ددلاین ثبت نام: October 19, 2020

پیشنهادات مشابه