۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آمریکا

پذیرش تحصیلی داروسازی در دانشگاه مینه سوتا آمریکا

آزمون PCAT(Pharmacy College Admission Test)
آزمون پذیرش دانشکده داروسازی یک تست استاندارد و مبتنی بر رایانه است که توسط سیستم Pearson Education Inc Inc برگزار می شود. این آزمون در ماه های ژانویه، جولای و سپتامبر ارائه می شود. این آزمون شامل بخش های نوشتاری، زیست شناسی، شیمی، خواندن انتقادی و بخش های کمی استدلال است.

دوره تحصیلی داروسازی این دانشگاه، رتبه دوم بهترین مدرسه داروسازی در کل آمریکا را در اختیار دارد. دوره داروسازی در دو پردیس دانشگاهی این دانشگاه همزمان برگزار می شود و کلاس ها به صورت کاملا آنلاین به هم متصل هستند تا بهترین تجربه آموزشی را برای دانشجویان فراهم آورند.

کشور: آمریکا
دانشگاه:
دانشگاه مینه سوتا
رتبه: ‎156
این دانشگاه دولتی در شهر توین سیتیز قرار دارد. این دانشگاه در چندین پردیس دانشگاهی فعالیت می کند که مهم ترین آنها پردیس توین سیتیز می باشد که بزرگترین و قدیمی ترین پردیس دانشگاهی این ایالت می باشد و حدود 51,327 دانشجو را در خود جای داده است. دانشگاه مینسودا اهمیت بسیاری به تحقیقات می دهد و جزو دانشگاه ها با بازده بسیار مطلوب در پروژه های تحقیقاتی محسوب می شود. در سال تحصیلی 2015-2016 بودجه تحقیقاتی این دانشگاه 881 میلیون دلار بوده است. فارق التحصیلان 19 دانشکده این دانشگاه تا به امروز 26 جایزه نوبل و 3 جایزه پولیتزر دریافت کرده اند.
رشته تحصیلی:
رشته داروسازی
داروسازی علم و تکنیک تهیه، توزیع و بررسی داروها و ارائه خدمات بالینی است. به طور کلی این یک رشته بهداشتی محسوب می شود که علوم بهداشتی را با علوم دارویی پیوند می دهد و هدف از آن استفاده از ایم ، موثر و مقرون به صرفه از داروها است. از آنجا که امروزه بیشتر داروها توسط کارخانه های فعال در صنعت داروسازی تولید می شوند، این روش حرفه به سمت بالینی شدن گرایش پیدا کرده است. به عنوان پیش فرض ، داروسازی به عنوان یک حرفه در خدمت جامعه و سطح کلی اجتماع طبقه بندی می شود. ارائه خدمات و مراقبت مستقیم بیمار در رشته داروسازی، به عنوان داروسازی بالینی شناخته می شود. دامنه فعالیت یک داروساز امروزه، علاوه بر روش های سنتی شامل تدوین و ترکیب داروها، فعالیت های مدرن مرتبط با سیستم های سلامتی دنیای امروز را هم که شامل خدمات بالینی ، بررسی داروهای ایمنی و کارآیی و ارائه اطلاعات مربوط به داروها را می شود، در بر دارد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: تووین سیتیز
طول دوره: 4 سال
هزینه ورودی: 75 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 40,800 دلار
ددلاین: ترم: بهار - ددلاین ثبت نام: February 1, 2022
حداقل نمره تافل: 79
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • ارائه مدرک دیپلم، پیش دانشگاهی و ریز نمرات
  • شرکت در آزمون PCAT
  • ارائه سه عدد توصیه نامه
  • شرکت در مصاحبه