۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آمریکا

پذیرش تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد درDrexel University کشور آمریکا برای رشته مهندسی کامپیوتر

با تحصیل در رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه درکسل ، دانشجویان آماده میشوند تا با دنیای وسیعی از تکنولوژی رو به رو شوند و تکنولوژی های جدید را بررسی کنند و فرا بگیرند.

کشور: آمریکا
دانشگاه:
دانشگاه درکسل
رتبه: ‎401-500
درکسل یک دانشگاه خصوصی در فیلادلفیا ، پنسیلوانیا است. این دانشگاه دارای 19800 دانشجو است. از 95 برنامه تحصیلات تکمیلی ارائه شده در دانشگاه درکسل ، 38 مورد بصورت آنلاین یا از طریق برنامه های آموزش از راه دور فارغ التحصیل می شوند. محبوب ترین برنامه های تحصیلات تکمیلی دانشگاه درکسل ثبت نام پرستاری (RN) ، پزشکی و کسب و کار است. 51٪ از دانشجویان تحصیلات تکمیلی آن ، دانشجویان فارغ التحصیل پاره وقت هستند. این دانشگاه در سال 1891 تاسیس شده است.
رشته تحصیلی:
رشته مهندسی کامپیوتر
علوم رایانه مطالعه فرایندهایی است که با داده ها در تعامل هستند و می توانند به صورت داده به صورت برنامه ارائه شوند. استفاده از الگوریتم ها را قادر می سازد تا اطلاعات دیجیتالی را دستکاری ، ذخیره و ارتباط برقرار کنند. یک دانشمند رایانه نظریه محاسبات و طراحی سیستم های نرم افزاری را مطالعه می کند. رشته های آن را می توان به رشته های نظری و عملی تقسیم کرد. نظریه پیچیدگی محاسباتی کاملاً انتزاعی است ، در حالی که گرافیک رایانه بر برنامه های دنیای واقعی تأکید دارد. تئوری زبان برنامه نویسی رویکردهایی را برای توصیف فرآیندهای محاسباتی در نظر می گیرد ، در حالی که مهندسی نرم افزار شامل استفاده از زبان های برنامه نویسی و سیستم های پیچیده است. تعامل انسان و کامپیوتر چالش های موجود در ساختن رایانه ها را مفید ، قابل استفاده و در دسترس می داند.
منطقه: philadelphia
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 1,340 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: January 1, 2022
آیا GRE مورد نیاز است؟: بله
حداقل نمره تافل: 100
حداقل نمره آیلتس: 6.5