x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 اطلاعات کلی درباره ترکیه

پذیرش تحصیلی دکتری در دانشگاه University Of California در آمریکا برای مدیریت کسب و کار

این پیشنهاد شامل سمینار ها متنوع درباره ی بازاریابی میباشد و در این دوره شما درباره ی رفتار تقاضا کنندگان، مسئله انتخاب،استراتژی بازاریابی و آموزش تجارت آموزش خواهید دید.

دانشگاه:
دانشگاه کالیفرنیا، برکلی
رتبه: ‎30
دانشگاه کالیفرنیا، برکلی مشهور به دانشگاه برکلی ، دانشگاهی، بسیار مطرح و معتبر در شرق خلیج سان‌فرانسیسکو و در شهر برکلی در ایالت کالیفرنیا قرار دارد. این دانشگاه که در سال ۱۸۶۸ تأسیس شده‌است، دانشگاهی در سیستم دانشگاه‌های کالیفرنیا است. رتبه‌بندی یو اس نیوز این دانشگاه را چهارمین دانشگاه برتر آمریکا می‌داند. این دانشگاه حاصل ادغام دو دانشگاه قدیمی در سال ۱۸۶۸ در اوکلند کالیفرنیا است. ترجمهٔ شعار این دانشگاه «بگذار نور بیاید» است. این دانشگاه در دههٔ ۱۹۶۰ برای تظاهرات آزاد (که توسط دانشجویان رهبری می‌شد) و مخالفت برای جنگ در ویتنام معروف شد. برکلی از اعضای انجمن دانشگاه‌های آمریکایی است و در طی سال‌ها هزینه‌هایی به فعالیت‌های پژوهشی و عملی مختلف اختصاص داد.
رشته تحصیلی:
کسب مهارت مدیریت یک کسب و کار از نظارت تا اجرا، مباحث مالی و حسابداری، مدیریت پروژه و بازاریابی. با فراگیری مهارت های تصمیم گیری، سازماندهی امکانات و منابع و همسو سازی اهداف موسسه با اهداف اعضا، این رشته شما را برای رهبری یک موسسه از پایه آماده می کند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: برکلی
طول دوره: 5 سال
مبلغ دقیق شهریه: 35,030 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 25, 2021 - ددلاین ثبت نام: December 1, 2020
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 7
حداقل معدل: 17
شرایط:
  • ارائه انگیزه نامه، ریزنمرات و توصیه نامه
  • کسب آموزش دانش و مهارت های لازم در مقطع کارشناسی
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱