۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در ویتنام

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه علم و فناوری هانوی در رشته مهندسی مکانیک

رشته مهندسی مکانیک بخشی از علم فیزیک استو در این رشته با استفاده از مفاهیم پایه فیزیک و ریاضی به بررسی حرکت اجسام و نیروهای وارد بر آنها می‌ پردازد و سعی دارد به طرحی نو در زمینه فن‌ شناسی و صنعت برسد و در راه پیشرفت انسان قدم بردارد.

پس رشته مهندسی مکانیک، رشته پیاده کننده علم فیزیک است چون حرکت خودرو و عوامل موثر بر روی آن برعهده فیزیک است. اما چگونگی حرکت بر عهده مکانیک است.

کشور: ویتنام
دانشگاه:
دانشگاه علم و فناوری هانوی
رتبه: ‎+1000
دانشگاه علوم و فنون هانوی (HUST) اولین دانشگاه فنی چند رشته ای ویتنام است که در سال 1956 تاسیس شد. در حال حاضر این دانشگاه دارای 23 مدرسه و 14 مرکز تحقیقاتی می باشد، این مرکز آموزش مهندسین صنعتی کشور ویتنام در طی مراحل ساخت و توسعه کشور موثر بوده و مهد نیروی انسانی با کیفیت بالا برای نوسازی صنعت کشور می باشد.
رشته تحصیلی:
در حقیقت رشته مکانیک بخشی از علم فیزیک است که با استفاده از مفاهیم پایه علم فیزیک و به تبع آن ریاضی به بررسی حرکت اجسام و نیروهای وارد بر آنها می‌پردازد و می‌کوشد تا با توجه به نتایج بررسی‌های خود ، طرحی نو در زمینه فن‌شناسی و صنعت ارائه دهد و در راه پیشرفت انسان گامی به جلو بردارد.هندسی مکانیک نیازمند فهم مفاهیمی همانند مکانیک، دینامیک، ترمودینامیک، دانش مواد، تحلیل سازه‌ها و الکتریسیته است. این رشته یکی از قدیمی‌ترین و گسترده‌ترین رشته‌های مهندسی است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: هانوی