موسسه اعزام دانشجو - میزان رضایت مهاجران به لهستان - go2tr
poland
کشور لهستان

میزان رضایت مهاجران به لهستان

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo

میزان رضایت مهاجران به کشور لهستان در مجموع بیش از 89 درصد اعلام شده است و این رقم به نوبه خود بسیار شگفت انگیز است. در کشور لهستان میزان مالیات پایین است به طوری که مالیات شرکت ها 19 درصد و مالیات فردی در وضعیت 16 درصدی اعلام شده است. افرادی که مهاجرت به لهستان را انتخاب کرده اند مجوز پاسپورت به 161کشور را دارند این موضوع به نوبه خود از هزینه های اضافی کم خواهد کرد. در صورتی که فرد بتواند مهاجرت به لهستان داشته و تابعیت این کشور را اخذ نماید می تواند در هر جای اروپا آزادانه و بدون تردید زندگی و کار کند و میزان رضایت در این زمینه بیش از 77 درصد اعلام شده است.

در صورتی که فرد بخواهد مهاجرت به لهستان از طریق سرمایه گذاری را انتخاب نماید نیاز به سرمایه زیادی ندارد و این موضوع به نوبه خود بسیار ارزشمند خواهد بود. به افراد گذرنامه شهروندی پلاس تعلق می‌گیرد.

میزان رضایت از فضای تحصیلی در کشور لهستان بیش از 90 درصد است، مدارس و دانشگاه های این کشور بسیار مدرن طراحی شده است و طرح های آموزشی در لهستان به صورتی است که همه چیز کاملاً عملی به افراد آموزش داده می‌شود.

رعایت حقوق شهروندی در لهستان حرف اول را می زند، بیمه و خدمات بیمه در کشور لهستان نیز رضایت بیش از 66 درصد از افراد را به خود جلب کرده است که رقم قابل قبولی است. شایان ذکر است که در مهاجرت به لهستان باید در ابتدا مشخص شود که هدف شما چیست و چرا لهستان را انتخاب کرده اید.

مطالب مرتبط