موسسه اعزام دانشجو - گواهینامه و خرید ماشین در لهستان - go2tr
poland
کشور لهستان

گواهینامه و خرید ماشین در لهستان

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo

در صورتی که ماشین خود را در کشور لهستان خریداری کرده باشید بیمه خودروی مورد نظر یک الزام است در نظر داشته باشید که در کشور لهستان بیمه یک امر ضروری بوده و در صورتی که از این سر باز زده شود برای دوره طولانی خودروی شما در وضعیت توقیف قرار می‌گیرد. یک نوع بیمه به عنوان OC در این کشور وجود دارد که برای تصادفات است. نوع دیگر بیمه از نوع AC است که تسهیلات بیشتری دارد.

خودروی خریداری شده که در وضعیت دسته دوم  و چه نو باشد نیاز به بررسی فنی دارد. روال بررسی فنی خودرو عموماً زمانبر است و سختگیری های عجیبی در این زمینه وجود دارد. در صورتی که خودرو بیمه نشده باشد فرد نمی تواند برای بررسی فنی اقدام نماید.

در صورتی که شما از دسته شهروندان اتحادیه اروپا نیستید باید گواهینامه رانندگی بین المللی داشته باشند. یک خبر خوب برای اخذ گواهینامه رانندگی این کشور این است که نیازی به یادگیری زبان لهستانی نداشته و یک مترجم در کنار شما است تا روال را به درستی پیش ببرد. اصول اولیه برای رانندگی در کشور لهستان را ارزیابی می کنیم.

شما باید همیشه در زمان رانندگی بیمه نامه و گواهینامه داشته باشید. تجهیزات لازم از جمله کپسول آتش نشانی، کیف های کمک های اولیه و همینطور جلیقه ایمنی از موضوعات بسیار مهم محسوب می‌شود.

کمربند ایمنی در کشور لهستان برای همه سرنشینان است و در صورتی که یک شخص از آن استفاده نکند جریمه به میزان زیادی در نظر گرفته می شود.

چراغ های جلوی خودرو باید در طول روز نیز روشن باشد و این امر بسیار ضروری است. محدوده سرعت در کشور لهستان بسیار مهم و افراد باید آنها را رعایت نمایند. شما برای اخذ گواهینامه در کشور لهستان باید سعی کنید یک سری اصول مهم را در نظر بگیرید. اینطور که مشخص شده است افراد برای اخذ گواهینامه باید سعی کنند دوره های عملی و تئوری را به درستی پشت سر بگذارند نیاز است که فرد بتواند از جدیدترین اصول فنی و رانندگی مطلع باشد. افراد باید در آزمون عملی به مدت سه مرتبه به نتیجه مثبت برسند در غیر این صورت تا شش ماه نمی توانند برای آزمون درخواست مجدد دهند.

مطالب مرتبط