موسسه اعزام دانشجو - تفریح در لهستان - go2tr
poland
کشور لهستان

تفریح در لهستان

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo

افرادی که قصد دارند از کشور لهستان دیدن نمایند و یک فضای تفریحی بسیار عالی برای خود فراهم سازند می توانند در ابتدا به سراغ قلعه واول بروند. این قلعه به دوران پارینه باز می گردد و فضای بسیار زیبایی دارد. دور تا دور این قلعه فضا برای بازی کودکان فراهم شده است و یکی از بهترین دیدنی های کشور لهستان محسوب می شود.

دریاچه ماسوریان از دیگر دیدنی های کشور لهستان است که به نوبه خود به 2000 دریاچه تقسیم شده است. در این منطقه کانال های آبی گسترده ای دیده می شود. این منطق بسیار پرطرفدار است و دوچرخه سواری و قایق سواری در این منطقه بسیار دیده می شود.

از دیگر تفریحات جالب در کشور لهستان قدم زدن بر روی تپه های شنی اسکووینسکی است که در بخش شمال کشور لهستان قرار دارد. در این منطقه شن های یک دستی دیده می شود و جذابیت های شگفت انگیزی دارد. این منطقه مشهور به شن های متحرک است.

قلعه مالبورک یک فضای تاریخی و کمی خوف انگیز است که بازدید از آن سبب می شود ضمن ایجاد یک تجربه جدید می توانید با فرهنگ این کشور بیشتر آشنا شوید.

معدن نمک یکی از قدیمی ترین دیدنی های کشور لهستان محسوب می‌شود. این معدن زیرزمینی است. مجسمه های این بخش بسیار زیبا هستند.

پیک نیک در جنگل های بیالوویز یکی از تفریحات بسیار ارزشمند محسوب می شود. این جنگل ها بسیار وسیع هستند و در حدود 800 گاومیش در آنها دیده می شود. در این منطقه می توانید اسب سواری نمایید و یا قدم بزنید.

قدم زدن در بازارهای قدیمی ورشو از دیگر تفریحات عالی در کشور لهستان محسوب می شود. میدان اصلی این بازار دارای مجسمه های بسیار زیبایی است که نماد این کشور محسوب می شود.

مطالب مرتبط