موسسه اعزام دانشجو - بیمه و تسهیلات درمانی برای افراد مقیم لهستان - گو تو تی آر
poland
کشور لهستان

بیمه و تسهیلات درمانی برای افراد مقیم لهستان

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو - بیمه و تسهیلات درمانی برای افراد مقیم لهستان - گو تو تی آر

در این مقاله قصد داریم انواع خدمات بیمه درمانی کشور لهستان را مرور کنیم . این کشور در سال های اخیر توانسته یک فضای بسیار عالی در زمینه تسهیلات بیمه ای فراهم سازد. بیمه خدمات درمانی گلوبال برای مهاجران در نظر گرفته شده است که شما و افراد خانواده تان می توانید مادامی که در کشور لهستان زندگی می کنید از آن استفاده نمایید. این بیمه دارای انعطاف زیادی است و شرایط خاص را نیز شامل می شود.

بیمه درمانی BDAE یک نوع بیمه درمانی بین المللی است که جنبه حمایتی دارد و برای افرادی که اقامت طولانی مدت این کشور را انتخاب کرده اند یک گزینه بسیار خوب محسوب می‌شود. این بیمه به نوبه خود دارای دوره های امنیتی اجتماعی عالی است. این بیمه برای بازنشستگان نیز ارائه می شود.

بیمه درمانی MPMV یک بیمه جهانی بوده و تنها مختص کشور لهستان نیست. این بیمه برای تأمین نیاز های افراد تنظیم شده است و برای خانواده، دانش آموزان و کارمندان است.

یک نوع بیمه دیگر نیز در کشور لهستان دیده می شود که مشهور به طرح بیمه خصوصی است. افرادی که از این بیمه استفاده می کنند تا آخرین لحظه زندگی خود از بهترین تسهیلات بیمه ای برخوردار می‌شوند مزایای این بیمه زیاد است اما هزینه کمی دارد.

مطالب مرتبط