موسسه اعزام دانشجو - ازدواج خارجی ها در لهستان - go2tr
poland
کشور لهستان

ازدواج خارجی ها در لهستان

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو - ازدواج خارجی ها در لهستان - go2tr

یک تبعه خارجی می تواند با فرد لهستانی ازدواج کرده و تابعیت این کشور را اخذ نماید. تبعه خارجی باید به طور دائم در این کشور اقامت داشته باشد. اقامت می بایست در وضعیت بدون وقفه به مدت دو سال صورت بگیرد. پس از گذشت سه سال شرایط زندگی افراد بررسی می شود و فرد می تواند درخواست خود را اعلام نماید. فرد باید برای ثبت ازدواج در این کشور در USC محل اقامت خود اقدام نماید به این ترتیب سند درخواست وی رسمی خواهد بود.

مدارکی که برای ازدواج با یک فرد لهستانی نیاز است از قرار زیر است. افراد باید یک کپی از وضعیت مدنی گواهی شده را با ترجمه و به زبان لهستانی به کنسولگری این کشور ارائه دهند. هر دو شخص باید کارت شناسایی و گذرنامه معتبر داشته باشند. در نظر داشته باشید که افراد باید در زمان ازدواج مجرد باشند و در صورت ازدواج قبل باید گواهی فوت و یا طلاق را ارائه دهند.

طلاق در کشور لهستان می تواند در وضعیت عاطفی نیز صورت بگیرد و یا دلیل مهمی در میان باشد در هر صورت زن و مرد باید به مدت حداقل یک سال جدا از هم زندگی نمایند، زن یا مرد از نظر روحی و جسمی در وضعیت استانداردی نباشند. زن و مرد به این نتیجه رسیده باشند که برای ادامه زندگی به مشکل برخورده باشند.

مطالب مرتبط