موسسه اعزام دانشجو - خطرات احتمالی برای افراد مقیم کشور لهستان - go2tr
poland
کشور لهستان

خطرات احتمالی برای افراد مقیم لهستان

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo

یکی از خطرهای احتمالی در کشور لهستان کیف دزدی است. در کوچه های خلوت و مکان هایی که شاید نتوانید دفاع خوبی از خود داشته باشید بهتر است مراقب کیف پولتان باشید. رستوران ها یکی از مکان های سرقتی در کشور لهستان محسوب می شود بهتر است که پالتوی خود را پشت صندلی نگذارید زیر چیب آن خالی می شود و این اتفاق آنقدر سریع است که نمی دانید چطور صورت گرفته است.

مردم کشور لهستان به طور کلی سعی می کنند با هم صادق باشند و این کشور در لیست کشورهای صادق در دنیا محسوب می شود اما به طور کلی اگر متوجه شوند که لهستانی نیستید در آدرس دهی کمی شما را اذیت می کنند و شاید راه را گم کنید بنابراین از اپ های مسیریاب در یافتن مسیر مناسب خود استفاده نمایید. کودکان در کشور لهستان عموماً طعمه های خوبی برای اخاذی هستند بنابراین باید حواستان به فرزندانتان باشد.

شایان ذکر شده است که کشور لهستان به طور کلی یکی از بهترین کشورها برای زندگی محسوب می شود و از نظر امنیت در لیست ایمن ترین کشورهای دنیا قرار دارد. زندانی های کشور لهستان به نسبت سال های گذشته کمتر شده اند و یکی از دلایل آن خونسردی افراد است مردم این کشور هرگز مشکل خود را با خشونت حل نمی کنند.

مطالب مرتبط