موسسه اعزام دانشجو - انواع ویزا و انواع اقامت در لهستان - gotooTr
poland
کشور لهستان

انواع ویزا و انواع اقامت در لهستان

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو - انواع ویزا و انواع اقامت در لهستان - gotooTr

یکی از روش هایی که به شما اجازه می دهد ویزای این کشور را اخذ نمایید کسب و کار است. یافتن شغل مناسب در کشور لهستان شاید کمی سخت باشد اما شرایط کار در کشور لهستان به نسبت سایر کشورها آسانتر است. به فرد ویزای کاری ارائه می شود و او باید طبق ویزای کاری اخذ شده به مدت یک سال در کشور لهستان کار کرده و سپس به مدت سه سال ویزای خود را تمدید نماید.

اخذ ویزای تحصیلی از دیگر روش هایی است که سبب می شود که افراد به سادگی وارد تحصیل و پس از آن کار شده و درآمدزایی خوبی داشته باشند شما برای اخذ ویزای تحصیلی این کشور باید مدارک تحصیلی ارائه دهید و نیاز است که گردش مالی داشته باشید که اجازه دهد از پس هزینه های زندگی خود برآیید. شایان ذکر است که اقامت کشور لهستان به طور کلی با ویزای تحصیلی صورت نمی گیرد و فرد پس از ویزای تحصیلی باید به سراغ ویزای کاری برود تا بتواند از اقامت دائم برخوردار شود.

مهاجرت به کشور لهستان از طریق ازدواج از دیگر روش های موجود است که می تواند بسیار عالی باشد. افرادی که سعی کرده اند از طریق ثبت شرکت وارد این کشور شوند. مهاجرت به کشور لهستان از طریق کارآفرینی از دیگر گزینه های موجود محسوب می شود.


مطالب مرتبط