موسسه اعزام دانشجو - اجاره اتومبیل در لهستان - gotooTR
poland
کشور لهستان

اجاره اتومبیل در لهستان

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو - اجاره اتومبیل در لهستان - gotooTR

در سفر به لهستان ، کرایه خودرو از شرکت های معتبر کرایه خودرو امکان پذیر است و از طریق آنلاین یا حضوری می توان سفارش کرایه خودرو را انجام داد. شرکت هایی مثل Europcar در بسیاری از کشورهای اروپایی مثل لهستان و در ایران نمایندگی دارد که تسهیلاتی برای ایرانیان در جهت کرایه ماشین فراهم می کند.مدارکی که شرکت ها برای کرایه دادن خودرو بدون راننده در کشور لهستان از شخص متقاضی دریافت می کنند:
 - حداقل سن قانونی متقاضی خودرو 18 سال
 محدودیت سن به نوع خودروی اجاره­ای هم بستگی دارد و زمانی که درخواست رزرو خودرو می­کنید، سن و مشخصات در فرم درخواست درج می­شود.
 - کارت شناسایی عکس دار معتبر
 - داشتن گواهینامه  بین‌المللی
 - گواهینامه رانندگی باید حداقل یک سال از زمان اعتبارش باقی مانده باشد.
 - کارت اعتباری معتبر دارای موجودی با مبلغی به عنوان وثیقه کرایه خودرو
 - اجازه رانندگی بین المللی (IDP) برای لهستان لازم است. این مجوز را می توان از طریق باشگاه AAA خریداری کرد و برای یک سال معتبر است. هنگام رانندگی در خارج از کشور، هر دو IDP و مجوز رانندگی خود را همراه داشته باشید. مجوز IDP به عنوان یک ترجمه رسمی و بین المللی از مجوز شما عمل می کند.
 نکته مهمی که متقاضی برای کرایه خودرو در سفر به لهستان باید به آن توجه کند همراه بودن مدارک مربوط به بیمه خودرو با خودرو است، که در صورت تصادف، شرکت بیمه جبران خسارت نماید.
 اگر کارت اعتباری داشته باشید می توانید در لهستان و از طریق اینترنت، ماشین اجاره کنید. البته بعضی از شرکت های اجاره دهنده خودرو بدون کارت اعتباری و با پول نقد هم خودرو اجاره می­دهند.

مطالب مرتبط