موسسه اعزام دانشجو - نمایشگاه ها و کنفرانس ها در لهستان - go2tr
poland
کشور لهستان

نمایشگاه ها و کنفرانس ها در لهستان

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo

بیشتر جشنواره های محبوب لهستان، مربوط به عشق مردم به موسیقی کشورشان است. تعطیلات و رویدادهای لهستان رویدادهای نسبتا مدرنی است که بعد از استقلال کشور از حکومت شوروی در سال 1989 شروع شد. شرکت در این جشن­ها برای گردشگران سفر به لهستان لذت بخش است. 

روز استقلال 
 یکی از مهمترین روزهای تقویم، روز استقلال است که همه ساله در ماه نوامبر برگزار می‌­شود. این روز بزرگ، یادبود رهایی لهستان از اشغال روسیه است. از اوایل دهه 1990، این جشنواره شگفت انگیز در شهرهای مختلف به شیوه­‌های خاص خودشان برگزار می‌­شود. خیابان­های ورشو در این روزها، از جمله جاهایی است که انواع برنامه­‌های آتش بازی، اجرای نمایش، غرفه های غذا و اسب سواری در سرتاسر پایتخت انجام می‌گیرد.

ماراتن کراکوویا
 
در ماه آوریل، کراکوف، ماراتون قاره ای Cracovia را میزبانی می کند. ماراتن کامل برای دونده های هاردکور، و فاصله های کوتاه تر برای دیگر شرکت کنندگان وجود دارد.
 
 
فستیوال ارواح جاز 
 جشنواره ارواح جاز در طول عملیات خود، هر ساله در ماه  نوامبر در شهر کراکوف، جمعیت زیادی را به خود جذب می‌کند. این رویداد به یکی از بزرگترین و مشهورترین رویدادهای موسیقی کشور تبدیل شده است.

جشنواره بین المللی هنر خیابانی
 
فستیوال بین المللی جشنواره جولای راه شگفت انگیزی برای تجربه فرهنگ محلی در خیابان­‌های ورشو است. این یکی از جشن‌های منحصر به فرد در اروپا است، بسیاری از نمایش ها و اجرای نمایش‌ها درست روبروی چشمان شما در خیابان های پایتخت، اجرا می­‌شود.

جشنواره فیلم بین المللی ورشو
 
هزاران نفر از علاقمندان سفر به لهستان، هر ساله در ماه اکتبر، برای دیدن جشنواره فیلم ورشو، به این کشور می روند. فیلم ها و نمایشگاه ها در مکان های مختلف شهر ارائه می‌شوند. این جشنواره، راهی عالی برای تبادل فرهنگ و آثار هنرمندان در حوزه فیلم با ژانرهای مختلف در سراسر جهان است.
 

مطالب مرتبط