موسسه اعزام دانشجو - فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در لهستان - go2Tir
poland
کشور لهستان

فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در لهستان

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo

جشنواره های زیادی در این کشور برگزار می­شود که در سفر به سوئیس می­توانید در آنها شرکت کنید. از چند فستیوال معروف آن می­توان جشنواره جاز مونترئوس، جشنواره بین المللی بالون، و جشن کوهنوردی را  نام برد و از دیگر جشنواره ها عبارتند از:
 کارناوال بازله (آلمانی: Basler Fasnacht
 کارناوال بازله، بزرگترین کارناوال در سوئیس است و هر ساله در فاصله ماه­های فوریه و مارس در بازله برگزار می شود. این کارناول به عنوان یکی از پنجاه جشنواره محلی اروپا شناخته شده است و اغلب به عنوان سه روز زیبا نامیده می شود. این کارناوال در ساعت 4 صبح اولین دوشنبه بعداز روز چهارشنبه خاکستری شروع می شود. به طور دقیق 72 ساعت طول می کشد و دقیقا صبح پنجشنبه در ساعت 4 صبح پایان می رسد. در طی سفر به سوئیس در این دوره زمانی، شرکت کنندگان (Fasnächtler) را می­بینید که با لباسهای مخصوص و ماسک، آزادانه در خیابان ها و رستوران های شهر قدیمی بازله رفت و آمد می­کنند. لباس ها و ماسک ها بیشتر به شکل سربازان ناپلئونی، به سیمای سیاستمداران، و یا حتی شخصیت های کمیک و حیوانات تهیه می‌شود.
 جشنواره پائولو،
  جشنواره Nyon Paulo ، معمولا فقط پائولو نامیده می شود. یک جشنواره سالانه موزیک راک در نیون، سوئیس برگزار می شود. اولین بار در سال 1976 به عنوان جشنواره فولکلور نیون آغاز شده و در نزدیکی دریاچه ژنو برگزار می شود. این جشنواره، یکی از بزرگترین جشنواره های موسیقی در فضای باز در سرزمین اصلی اروپا و بزرگترین از نوع خود در سوئیس است. امروزه هنرمندان بین المللی با سفر به سوئیس در این رویداد شرکت می­کنند.


مطالب مرتبط